Zdechły Osa w Warszawie

Bilety na koncert Zdechły Osa w Warszawie - 29-11-2023

Koncert Zdechły Osa w Warszawie

Zdechły Osa

29.11.2023 19:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Stodoła


Thrash Tour nie będzie o ciuszkach, furach i pieniądzach, tylko o tym, że jesteśmy poskładani przez życie, ale próbujemy żyć.

Zdechły Osa znowu ruszą w polskę z tym razem z Trash Tour, podczas jesiennej trasy odwiedzi te największe miasta w polsce ale i nie tylko. Koncerty Osy to nie wylęgarnia rapowych ortodoksów, a pomieszanie z poplątaniem w którym każdy szpont znajdzie miejsce dla siebie.

Zdechły Osa - Twórca, którego nie sposób nazwać ani raperem, ani rockmanem, ale z bez wątpienia jedna z bardziej wyrazistych osobowości polskiego undergroundu.

Choć niełatwo go sklasyfikować, to jednak z łatwością można go odróżnić od innych młodych polskich twórców. Jak żaden inny artysta potrafi ująć hedonistycznego i dekadenckiego ducha współczesności w formie krótkiej, brudnej, ale nie dającej się zapomnieć piosenki. Dawno nikt z nie przebił się do mainstreamu mówiąc o tym co chce, jak chce, nie unikając przy tym przekleństw. To nie będą łatwe piosenki dla starszych i młodszych, a przekaz prosto między oczy. Na jego koncercie możecie spodziewać się kręcenia młynów pod sceną i zdartych gardeł jak na hardcore’owych gigach.