Andrzej Poniedzielski i Sylwia Różycka - MELO-nie-DRAMAT - koncert noworoczny w Bydgoszczy

Bilety na koncert Andrzej Poniedzielski i Sylwia Różycka - MELO-nie-DRAMAT - koncert noworoczny w Bydgoszczy - 01-01-2024

Andrzej Poniedzielski i Sylwia Różycka - MELO-nie-DRAMAT - koncert noworoczny w Bydgoszczy

Andrzej Poniedzielski , Sylwia Różycka

01.01.2024 17:00

Bydgoszcz(Kujawsko-pomorskie) - Filharmonia Pomorska Im. Ignacego Jana Paderewskiego


Zapraszamy na wyjątkowy koncert "Melo-nie-dramat" z udziałem niezrównanego satyryka, poety, aktora i gitarzysty - Andrzeja Poniedzielskiego. Podczas noworocznego występu artyści dostarczą nam mnóstwo rozrywki i pięknych chwil przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Andrzej Poniedzielski - znany zarówno z twórczości satyrycznej, jak i jako autor piosenek dla wielu artystów - tym razem przygotował program na nowy rok. "Melo-nie-dramat" to koncert, w którym Poniedzielski łączy swoje niezwykłe poczucie humoru i przemyślenia o świecie. To dawka inteligentnej satyry, która z pewnością rozśmieszy i zachęci do refleksji.

Andrzej Poniedzielski, choć żartuje, że nie potrafi śpiewać, nie zawodzi swoich fanów i razem z Sylwią Różycką tworzy magiczną atmosferę na scenie. Podczas wieczoru nie zabraknie akompaniamentu Pawła Jabłońskiego, Tomasza Piątka i Piotra Górki, którzy wzbogacą tę muzyczno-literacką podróż.

Podczas koncertu usłyszymy znane standardy w zupełnie nowych aranżacjach ze słowami Andrzeja Poniedzielskiego. To program zrealizowany specjalnie na potrzeby nowego roku, który obiecuje mnóstwo humoru, satyry i niezapomnianej muzyki!

Wystąpią:
Sylwia Różycka - śpiew
Andrzej Poniedzielski - prowadzenie, śpiew
Paweł Jabłoński - fortepian
Tomasz Piątek - klarnet, klarnet basowy
Piotr Górka - kontrabas

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl