KABARET CZESUAF w Szczecinie

Bilety na koncert KABARET CZESUAF w Szczecinie - 30-11-2023

Koncert KABARET CZESUAF w Szczecinie

Kabaret Czesuaf

30.11.2023 20:30

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Dom Kultury Słowianin - DK


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie w ramach 17. Festiwalu Komedii SZPAK - występ niekwestionowanych mistrzów kabaretu - Kabaret Czesuaf.

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych.

Bez przesady! Właśnie taki tytuł nosi nowy program Czesuafów. „Bez przesady!” to próba zmierzenia się z tym, co widzimy dookoła siebie. Dlaczego wszystko wyolbrzymiamy? Polscy piłkarze przegrają mecz – „klęska”, „tragedia”. Iga Świątek wygra – „miazga”, „pogrom”. A powiedzmy sobie szczerze, najczęściej w Polsce jest po prostu średnio. Za to na pewno średni nie jest nowy program kabaretu Czesuaf, bowiem Olga, Tomek i Maciek dają z siebie na scenie wszystko, a nawet jeszcze więcej!

Bilety:
Przedsprzedaż: 50 zł
W dniu wydarzenia: 65 zł

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zakupu biletu już dziś, by mieć pewność, że nie przegapisz tego wyjątkowego wydarzenia.

Kabaret Czesuaf gwarantuje niezapomniany wieczór, pełen śmiechu, emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Dołącz do nas, by razem przeżyć ten wyjątkowy spektakl!