Stanisława Celińska - Koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem muzycznym pod kierownictwem Macieja Muraszko w Poznaniu

Bilety na koncert Stanisława Celińska - Koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem muzycznym pod kierownictwem Macieja Muraszko w Poznaniu - 27-11-2023

Stanisława Celińska - Koncert Stanisławy Celińskiej z zespołem muzycznym pod kierownictwem Macieja Muraszko w Poznaniu

Stanisława Celińska

27.11.2023 19:00

Poznań(Wielkopolskie) - Teatr Muzyczny


Pełna ciepła, uroku osobistego i spokoju - taka jest Stanisława Celińska, która niezmiennie od lat zachwyca swoją obecnością na scenie, zarówno jako aktorka, jak i wokalistka. W maju 2020 roku wydała płytę zatytułowaną "Jesienna" - będącą zapisem miłości, tęsknoty, pragnień i historii, którymi dzielili się z nią słuchacze po koncertach.

"Jesienna to opowieść o tym, że "wrzesień też bywa słoneczny" - jak mówi sama artystka. To płyta o upływającym czasie i o tym, jak zatrzymywać chwile i zachowywać je w pamięci tak, by dalej dobrze i mądrze żyć. Stanisława Celińska opowiada na niej historie radosne i smutne, a poprzez piosenki przytula do serca swoich słuchaczy.

Wyjątkowymi tekstami Stanisławy Celińskiej zajął się współpracujący z nią od lat Maciej Muraszko i dodał do nich dźwięki skrzypiec, fletu, akordeonu czy mandoliny. Możemy być więc pewni, że koncerty Stanisławy Celińskiej z cyklu "Jesienna" dadzą nam ukojenie i pozwolą na chwilę zatrzymać się w świecie, który pędzi przed siebie, nie oglądając się na nic i na nikogo. Zapraszamy do wspólnego kołysania się. W maju 2022 ujrzała światło dzienne najnowsza płyta pt. "Przytul".

Podczas koncertu usłyszymy największe przeboje ze wszystkich krążków Stanisławy Celińskiej. Zapraszamy!

Bilety ulgowe przeznaczone są dla seniorów.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane