I znów jesteśmy razem 2023 w Chorzowie

Bilety na koncert I znów jesteśmy razem 2023 w Chorzowie - 07-12-2023

Koncert I znów jesteśmy razem 2023 w Chorzowie

różni wykonawcy

07.12.2023 18:00

Chorzów(Śląskie) - Dom Kultury Batory


Kolejny, XXVIII Koncert Wspomnień zbliża się wielkimi krokami. Przygotowania trwają nie od dziś – taka impreza wymaga wiele starań zarówno od strony muzycznej jak i technicznej.
Koncert będzie efektem całorocznej pracy wokalnej - warsztatów muzycznych, festiwali, w jakich „Na Szlaku” miało okazję uczestniczyć przez wiele lat.
Dla zespołu jest to wielkie wydarzenie, którym chcą się podzielić ze wszystkimi miłośnikami muzyki z „krainy łagodności”… i nie tylko.
W koncercie wystąpią Pokolenia Zespołu „Na Szlaku” z MDK „Batory” w Chorzowie.
Gospodarzem koncertu będzie Zespół „Na szlaku” w składzie: Nadia Alberska, Katarzyna Pogoda, Patrycja Chojnacka, Anna Hullin, Agnieszka Rachwol oraz Jarosław Brabański, a akompaniować będzie zespół muzyczny pod kierownictwem Rafała Smolenia.
Grupa pięknie kontynuuje tradycje Zespołu „Na szlaku”, która przetrwała już 39 lat.
W/w Zespół w tym roku został Laureatem Grand Prix i I miejsca Festiwalu im. Wojtka Belona „Niechaj Zabrzmi Bukowina” w Busku Zdroju oraz zdobył Grand Prix na Międzynarodowym Festiwalu Kultury w Gruzji – Miasto Zugdidi, gdzie na zakończenie festiwalu zagrał wspólny koncert z zespołem Ciskari. Piękną przygodę muzyczną zakończyły warsztaty w Ochotnicy Dolnej.

Wyczekiwany przez nas Koncert nie odbędzie się bez widowni. Dlatego dołączcie do naszej naszlakowej, „rodzinnej” uroczystości i stwórzcie z nami kolejne, piękne wspomnienie.
Koncert odbędzie się 7 grudnia o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej MDK„Batory” w Chorzowie.

Zapraszają:

Miejski Dom Kultury „Batory”
Zespól Wokalny „Naszlaku”
oraz Urszula i Karol Pielok

Spotkajmy się znów, razem, na tym muzycznym szlaku.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie MDK Batory oraz poprzez biletyna.plPowiązane