Hanna Śleszyńska w Busku-Zdroju

Bilety na koncert Hanna Śleszyńska w Busku-Zdroju - 11-12-2023

Koncert Hanna Śleszyńska w Busku-Zdroju

Hanna Śleszyńska

11.12.2023 18:00

Busko-Zdrój(Świętokrzyskie) - Buskie Samorządowe Centrum Kultury


Podwieczorek z gwiazdą Hanną Śleszyńską

HANNA ŚLESZYŃSKA to artystka uniwersalna - aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna. Jest obdarzona wielką siłą głosu i wspaniałym aktorskim talentem. Swobodnie czuje się zarówno w rolach dramatycznych, komediowych jak i musiacalowych. Jej aktorska specjalność to przede wszystkim spektakle muzyczno-kabaretowe. Przez długie lata była gwiazdą "Kabaretu Olgi Lipińskiej" i filarem "Gali Piosenki Biesiadnej" Zbigniewa Górnego. Wraz z Piotrem Gąsowskim, Robertem Rozmusem i Wojciechem Kaletą tworzy formację kabaretowo-estradową "Tercet czyli Kwartet".

Zagrała w wielu filmach fabularnych i serialach telewizyjnych. Z tych ostatnich największą popularność przyniosły je role: gosposi Jadzi w "Rodzinie zastępczej", siostry Eugenii Basen w "Daleko od noszy" i pani Irenki w "O mnie się nie martw". Systematycznie występuje w kilku warszawskich teatrach i jeździ po Polsce z recitalami wokalnymi.

O tym wszystkim opowie już 11 grudnia o g. 18:00 w rozmowie z red. Leszkiem Bonarem, przeplatając to najpopularniejszymi piosenkami ze swojego repertuaru.Powiązane