Michał Szpak | Warszawa

Bilety na koncert Michał Szpak | Warszawa - 30-11-2023

Koncert Michał Szpak | Warszawa

Michał Szpak

30.11.2023 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Palladium


Michał Szpak - Jowiszja

LOVE IS LOVE tour

Michał Szpak powraca z bardzo długiej i mrocznej podróży w głąb siebie, otwiera ekstremalnie nowy muzyczny rozdział. Jego nowe sceniczne oblicze będzie można poznać na żywo, już w listopadzie, na następujących koncertach:

27.11 - Studio, Kraków
29.11 - B90, Gdańsk
30.11 - Palladium, Warszawa

Podczas tych trzech wyjątkowych wieczorów Michał przedstawi nam swoje artystyczne alter ego JOWISZJĘ: muzyczną kapłankę, maskę artysty i duchowe medium. JOWISZJA jest ekscesem scenicznym i zasłoną dla ponadprzeciętnej wrażliwości. Trasa wizualnie jest performatywnym kalejdoskopem, Michał opętany przez Jowiszję na scenie daje z siebie dosłownie WSZYSTKO, natomiast przekaz jest jeden: LOVE IS LOVE. 

Wraz z ogłoszeniem dat koncertowych zapowiedziano też nowy singiel ,,Gaja”. ,,Utonąć daj / chcę poczuć dno / uciec od fal…” - to intymne wyznanie artysty, w gęstym elektronicznym klimacie zapowiadanego na jesień albumu "Nadwiślański Mrok". Ten utwór ma przygotować Was na całkowite zanurzenie w najbardziej nieoczywisty koncept album sezonu.

Materiału z nadchodzącej nowej płyty będzie można posłuchać na żywo wraz z niesamowitą oprawą wizualną w Krakowie (27 listopada, Studio), w Gdańsku (29 listopada, B90) oraz w Warszawie (30 listopada, Palladium). Organizatorem koncertów jest agencja Fource Entertainment. 

Dokładną czasówkę organizator poda w tygodniu, w którym odbędzie się wydarzenie.Powiązane