Sorry Boys | Toruń | Klub Lizard King

Bilety na koncert Sorry Boys | Toruń | Klub Lizard King - 03-03-2024

Koncert Sorry Boys | Toruń | Klub Lizard King

Sorry Boys

03.03.2024 20:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Lizard King


Zapraszamy na wyjątkowy koncert jednego z najciekawszych zespołów w Polsce, czyli SORRY BOYS! W ramach trasy "Dzień Dobry, Moje Kochanie" wystąpią już 3 marca (niedziela) 2024 roku w klubie Lizard King Toruń!

Program najbliższych koncertów będzie oparty na utworach z dwóch ostatnich albumów: „Renesans” i „Moje serce w Warszawie”, ale „Absolutnie, absolutnie” nie zabraknie także największych przebojów Sorry Boys!
Sorry Boys to jeden z najciekawszych zespołów na polskiej scenie, który udanie łączy popowe kompozycje z alternatywnymi wpływami. Od początku działalności trzon grupy stanowią: Bela Komoszyńska oraz Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Zespół wydał sześć płyt i zagrał kilka tras koncertowych, wystąpił również na najważniejszych polskich festiwalach muzycznych, m.in. na Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Olsztyn Green Festival, Jarocin Festival oraz na Męskim Graniu.
W ciągu mijających 12 miesięcy Sorry Boys zaprezentowali dwa albumy – jesienią 2022 r. ukazał się „Renesans”, nominowany do nagrody Fryderyk 2023 w kategorii ‘Album Roku Indie Pop’, z którego pochodzą przebojowe single: „Mapy gwiazd”, „Na spalonym moście” i „Fudżi”, a 21 lipca miała swoją premierę płyta „Moje serce w Warszawie”, upamiętniająca 79. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Krążek promuje utwór tytułowy oraz najnowszy singiel „Dzień dobry” z gościnnym udziałem Roberta Gawlińskiego.Powiązane