Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie w Krakowie

Bilety na koncert Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie w Krakowie - 28-05-2024

Koncert Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie w Krakowie

Kabaret Hrabi

28.05.2024 19:00

Kraków(Małopolskie) - Tauron Arena Kraków


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet Eventim 19:00 - Kabaret Hrabi & Goście - Symfonicznie

Kup bilet eBilet 19:00 - Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 46 dni
Co Cię nie ogłuszy, to Cię wzmocni. Koncert „Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nieoszlifowany klejnot, który poraża swoją naturalnością. To prawdziwa perła w świecie autorskich projektów muzycznych, błyszcząca feerią barw wysublimowanych dźwięków i mistrzowskich harmonii.

Kultowy Kabaret Hrabi, charyzmatyczna Katarzyna Nosowska, unikatowy Kuba Badach, drapieżna Olga Szomańska, szarmancki Maciej Miecznikowski, nieujarzmiony Janusz Radek, zjawiskowy Artur Andrus oraz znakomita Icon Orkiestra pod kierunkiem fenomenalnego Huberta Kowalskiego.

Z okazji obchodów 10-lecia istnienia Tauron Areny Kraków powstała nadzwyczajna, emocjonująca wszystkich jej twórców inicjatywa, która nie miała prawa nigdy powstać. 28 maja 2024 roku w Krakowie, pod jednym dachem, gościnnej i monumentalnej przestrzeni koncertowej spotkają się wybitne osobowości polskiego rynku muzycznego.

„Kabaret Hrabi & Goście – Symfonicznie” to nie tylko niezwykły, unikatowy koncert. To kolekcja olśniewających, nieodkrytych hitów, które obezwładniają widza swoją wieloznaczeniową warstwą literacka, jak i wirtuozerską ekwilibrystyką łączenia wszelkich gatunków muzycznych. Od rocka, soulu i popu, aż po country, jazz, hip-hop, a nawet heavy metal w zaskakujących aranżacjach na zespół rozrywkowy i 30-osobową orkiestrę symfoniczną z udziałem dyrygenta.

Muzyka to dusza wszechświata, skrzydła umysłu, lot wyobraźni i całe życie. Muzyka wpływa na uszlachetnienie obyczajów. Muzyka powinna zapalać płomień w sercu mężczyzny i napełniać łzami oczy kobiety. Życie wydaje się toczyć bez wysiłku, kiedy wypełnia je muzyka. Spotkajmy się wszyscy tego majowego dnia, gdyż ze wszystkich hałasów wszechświata, muzyka jest najmniej nieprzyjemnym.

aranżacje: Jacek Subociałło, Jacek Piskorz, Krzysztof Herdzin, Adam Lemańczyk, Hubert Kowalski
kierownictwo muzyczne: Łukasz Pietsch
scenariusz i reżyseria: Kabaret Hrabi & Marcin Kołaczkowski