VISIONS OF ATLANTIS w Warszawie

Bilety na koncert VISIONS OF ATLANTIS w Warszawie - 24-09-2024

Koncert VISIONS OF ATLANTIS w Warszawie

Visions Of Atlantis

24.09.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Proxima


Kup bilet Biletomat 20:00 - Standard

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Visions of Atlantis - Armada Tour | Special guest: Illumishade

Kup bilet Eventim 20:00 - VISIONS OF ATLANTIS

Kup bilet eBilet 20:00 - VISIONS OF ATLANTIS

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 154 dni
Piraci ze stajni Napalm Records, czyli wykonująca metal symfoniczny grupa Visions of Atlantis, wystąpi 24 września w warszawskiej Hydrozagadce w towarzystwie gościa specjalnego - szwajcarskiego Illumishade!

Visions of Atlantis to zespół założony w 2000 roku, w którego skład wchodzą Clementine Delauney, Michele Guaitoli, Christian Douscha, Thomas Caser oraz Herbert Glos. Grupa wyróżnia się na scenie metalu symfonicznego mieszanką damskich i męskich wokali, co w połączeniu ze wzniosłymi refrenami oraz ciężką aranżacją skutkuje twórczością, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednym fanom gatunku. Ostatnia na tę chwilę płyta Visions of Atlantis, “Pirates” z 2022, dotarła do pierwszej 20 najlepiej sprzedających się albumów w Niemczech i była promowana m.in. trasą u boku Dragonforce, headlinerskim tournee po Europie oraz na największych festiwalach, w tym na Wacken Open Air, który to występ uwieczniony został na koncertówce “Pirates over Wacken”. W 2024 formacja powróci na europejskie szlaki i 24 września wystąpi na jedynym koncercie w Polsce!

Wieczór otworzy szwajcarska grupa Illumishade! Pod koniec stycznia mieliście okazję zobaczyć ich wraz z Delaine w warszawskiej Proximie, gdzie dali fantastyczny koncert. Zespół dowodzony przez wokalistkę Fabienne Erni oraz gitarzystę Jonasa Wolfa (Eluveitie) 16 lutego nakładem Napalm Records podzieli się ze światem albumem “Another Side of You”, na którym muzycznie i lirycznie obiera nowoczesny kierunek.