Mystic Nights w Warszawie

Koncert Mystic Nights w Warszawie - 30-05-2015

Koncert Mystic Nights w Warszawie

REGGAENERATOR , RAS BASS , Mystic Roots Soundsystem

30.05.2015 21:00

Warszawa(Mazowieckie) - Boogaloo Beach Bar


Już trzeci sezon Boogaloo Beach Bar ma zaszczyt goszczenia u siebie imprezy „Mystic Nights” – sobotniego, a zarazem flagowego cyklu tego lata. Dotychczas tysiące fanów bawiło się na żoliborskiej plaży na występach artystów światowego formatu jak n.p. Dubtonic Crew, Y.T. i Navigator z formacji Freestylers. W najbliższym tygodniu w Boogaloo zagości REGGAENERATOR , RAS BASS oraz MYSTIC ROOTS SOUNDSYSTEM!

REGGAENERATOR to najbardziej rozpoznawalna postać rodzimej sceny reggae. Wokalista, autor tekstów. Członek legendarnych zespołów Vavamuffin i Zjednoczenie Sound System. Największa gwiazda wytwórni Karrot Kommando. Współpracował z takimi nazwiskami jak Hornsman Coyote, Dj Feel-X, Maleo Reggae Rockers czy Habakuk. Człowiek, którego nie trzeba przedstawiać żadnemu fanowi reggae.
RAS BASS selektor, dystrybutor, organizator, promotor i kolekcjoner brzmień. Posiadacz największej w Polsce kolekcji pierwszych wydań jamajskich vinyli. Pomysłodawca i główny bohater zrealizowanego przez TVP Kultura dokumentu „Śladami Marleya”. W Boogaloo zaprezentuje świadomą selekcje i szeroki wachlarz wydawnictw rodem z ojczyzny reggae.
Mystic Roots (Mystic Bo, Mystic Blade i Ganjaman) to jeden z najbardziej znanych soundsystemow reggae/dancehall w Niemczech. Grał z The Wailers, zespołem Boba Marleya, Luciano, Buju Banton, Dawn Penn i wieloma innymi. Gospodarzy Sunday Selection w Berlinie i organizatorzy Mystic Nights w Meksyku, Moskwie i na Bali. Stanowią część jamajskiego przemysłu muzycznego. Rozpoznawalna, światowa marka, którą współtworzy Boogaloo Beach Bar.