MAJONEZALIA - JUWENALIOWY KONCERT UNIWERSYTETU JANA KOCHANOWSKIEGO w Kielcach

Bilety na koncert MAJONEZALIA - JUWENALIOWY KONCERT UNIWERSYTETU JANA KOCHANOWSKIEGO w Kielcach - 16-05-2024

MAJONEZALIA - JUWENALIOWY KONCERT UNIWERSYTETU JANA KOCHANOWSKIEGO w Kielcach

Baranovski , Oskar Cyms

16.05.2024 19:00

Kielce(Świętokrzyskie) - Ogrody Pałacyku Tomasza Zielińskiego


Juwenaliowy koncert Uniwersytetu podczas którego wystąpią:

BARANOVSKI

Od debiutu BARANOVSKIEGO minęło 6 lat. W tym czasie wokalista, muzyk, songwriter i producent wydał trzy albumy. Pierwszy zatytułowany “Zbiór” ukazał się w 2019 roku i uzyskał status Złotej Płyty. To na nim znalazły się przebojowe single “Dym”, “Luźno”, “Zbiór” i “Czułe miejsce”.

Dwa lata później swoją premierę miał uhonorowany Platyną drugi album BARANOVSKIEGO zatytułowany “BARANOVSKI 2”. Z niego pochodzą kolejne hitowe piosenki: “Momenty”, “Wolność”, “Nie mamy nic” i przede wszystkim “Lubię być z nią”. Ten ostatni singiel był jednym z największych przebojów 2020 roku – dotarł do pierwszego miejsca listy najczęściej granych piosenek w radiu w Polsce, klipy do piosenki w wersjach albumowej i akustycznej zaliczyły do tej pory blisko 70 milionów wyświetleń na YouTube.

W międzyczasie BARANOVSKI był kilkukrotnie nominowany do nagrody Fryderyka, wystąpił w hitowym filmie “Teściowie”, a ze swoim zespołem zaliczył występy na najważniejszych koncertowych scenach na kraju.

16 lutego tego roku ukazała się najnowsza, trzecia płyta BARANOVSKIEGO - “Ucieczki i powroty”. Artysta potwierdza na niej swój talent do pisania przebojowych piosenek, jednocześnie prezentując bardziej rockowe, gitarowe oblicze.

Oskar Cyms

artysta młodego pokolenia, obdarzony wyjątkowo charyzmatycznym głosem, który w ostatnim czasie osiąga duże sukcesy na rynku muzycznym. Zwycięzca XVIII edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Oskar dał się poznać szerszej publiczności wrzucając do sieci cover’y znanych artystów i biorąc udział w licznych konkursach wokalnych, jednak szeroka, w pełnym tego słowa znaczeniu publiczność́ mogła go poznać na całym świecie w hicie Netflixa – filmie 365 dni: Ten Dzień́. Wykonana przez Oskara ballada „My Girl” stała się międzynarodowym przebojem i była jedną z najchętniej wyszukiwanych numerów w serwisach streamingowych, lądując tym samym w TOP3 światowego rankingu Shazam. W ostatnim czasie Oskar wydał takie single jak „Daj mi znać”, „Nic więcej” oraz „Niech mówią”, które szturmem podbiły playlisty największych stacji radiowych. Jego dotychczas wydane utwory kolektywnie zebrały ponad 30 milionów wyświetleń na platformach streamingowych.

W 2023. r. Oskar debiutował na deskach sceny Amfiteatru Opolskiego podczas jubileuszowego 60 Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Jego wykonanie można również było usłyszeć podczas transmitowanej przez Telewizję Polsat tegorocznej Gali Miss Polski. Wziął udział m.in. w konkursie eurowizji TikToka, był także finalistą konkursu Talentobranie. Otrzymał również nominację do nagrody Samsung Galaxy Awards w kategorii Najlepszy Talent Muzyczny.

Obecnie artysta realizuje trasę koncertową po całej Polsce oraz intensywnie pracuje nad materiałem na swój debiutancki album. Płyta powstaje we współpracy z najlepszym polskim duetem producenckim Dominikiem Buczkowskim i Patrykiem Kumórem, którzy są odpowiedzialni za największe przeboje m.in. Sanah, Dawida Kwiatkowskiego, Viki Gabor, Roksany Węgiel czy Sary James.
Powiązane