Kraków Street Band w Kielcach

Bilety na koncert Kraków Street Band w Kielcach - 23-06-2024

Koncert Kraków Street Band w Kielcach

Kraków Street Band

23.06.2024 20:00

Kielce(Świętokrzyskie) - Dom Środowisk Twórczych


Kup bilet Bilety24 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 7 dni
Do wydarzenia 32 dni
Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa powstała w 2014 roku i początkowo wszystkie działania muzyczne odbywały się jedynie na Krakowskim Rynku. Spontaniczne granie na ulicy przyczyniło się do powstania pomysłu wydania pierwszej, wspólnej płyty. Zespół dostał się do finału programu Must Be The Music, zdobywając doskonałe opinie jury na każdym kroku. Płyty „Going Away” oraz „Czekanie” otrzymały nominację do nagrody Fryderyki w kategorii Album Roku Blues / Country.

Grupa od dziesięciu lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol'and'Rock, Jazz nad Odrą, Rawa Blues, Festiwal Filmowy Dwa Brzegi czy European Blues Challenge w Norwegii lub węgierski Sziget).

*******