Viva La Musica – Muzyka Świata cz. 1 w Poznaniu

Bilety na koncert Viva La Musica – Muzyka Świata cz. 1 w Poznaniu - 20-10-2024

Koncert Viva La Musica – Muzyka Świata cz. 1 w Poznaniu

Viva La Musica

20.10.2024 17:00

Poznań(Wielkopolskie) - Aula UAM


Kup bilet KupBilecik 17:00

Kup bilet Biletyna 17:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 125 dni

VIVA LA MUSICA – Muzyka Świata cz. 1

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy cykl koncertów „Viva la Musica”. Na scenie istne święto muzyki całego świata – Soliści, Prowadzący, Orkiestra, a to wszystko okraszone tańcem wspaniałych Artystek, które potrafią wykreować niezwykłą aurę. Wyjątkowe doznania spotęgują olśniewające kreacje, piękne kostiumy oraz energetyczna choreografia.

Koncert „Viva la Musica” trwa 2 godziny i podzielono go na dwie części:

Pierwsza połowa koncertu, w nieco bardziej klasycznym stylu, gdzie radość i romantyzm operetkowych utworów ożywią atmosferę i sprawią, że nie będziesz mógł usiedzieć w miejscu - ze sceny popłyną m.in. najpiękniejsze i najbardziej znane arie i duety operowe, z ponadczasowych dzieł takich jak Traviata, Toska, Gianni Schicchi, pojawią się również porywające melodie z operetek, takie jak Księżniczka Czardasza, Wesoła Wdówka czy Hrabina Marica.

Druga połowa koncertu, po przerwie, będzie wspaniałą okazją do wspólnego śpiewania największych polskich i światowych przebojów, a zwieńczeniem całego koncertu będą przeboje rodem z gorącej Hiszpanii!

Kolejne cykle koncertu będą miały taki sam podział – pierwsza w klasycznym stylu, a druga rozrywkowa, w której odwiedzimy m.in. Amerykę, Czechy, Francję, Grecję, Włochy, Węgry… ale o tym przekonacie się Państwo w kolejnych terminach, na które już teraz gorąco zapraszamy!

Viva la Musica” to gwarancja wieczoru pełnego emocji, a gdy Publiczność i Artyści łączą się w jedno podczas wspólnego śpiewania, tworzy się magia i niepowtarzalna atmosfera.

Przygotujcie się Państwo na niezapomnianą noc pełną muzyki, emocji i niepowtarzalnych chwil. To koncert, który z pewnością zostaje na długo w pamięci.

W koncercie wystąpią:

Monika Biederman-Pers - sopran
Yulia Ponomar - sopran koloraturowy
Piotr Karzełek - baryton
Jakub Oczkowski – tenor i prowadzący
oraz
Krynickie Studio Baletowe im. W. Szlęka
Kameralny Skład orkiestrowy pod kier. Mateusza Dudka