PAULA ROMA: Trasa tej, co płonie z Miłości w Poznaniu

Bilety na koncert PAULA ROMA: Trasa tej, co płonie z Miłości w Poznaniu - 24-10-2024

Koncert PAULA ROMA: Trasa tej, co płonie z Miłości w Poznaniu

Paula Roma

24.10.2024 20:00

Poznań(Wielkopolskie) - Blue Note Jazz Club


Kup bilet Eventim 20:00 - PAULA ROMA: Trasa tej, co płonie z Miłości

Kup bilet eBilet 20:00 - PAULA ROMA: Trasa tej, co płonie z Miłości

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 129 dni
Po niewątpliwym sukcesie albumu „Ta, co płonie z Miłości”, intrygująca Paula Roma zaśpiewa na żywo 24 października w poznańskim klubie Blue Note.

Album Pauli Romy „Ta, co płonie z Miłości” stanowi naturalne stylistyczne przedłużenie poprzedniego albumu „Cholerne pragnienie”, choć zdecydowanie przyprawiony został o bardziej różnorodne brzmienie instrumentalne oraz odważniejsze partie wokalne.

Tematem przewodnim albumu jest miłość ubrana w niezwykle poetyckie odcienie i zatopiona w intymnej konwersacji z samą sobą. Artystka rozszerzyła grono cenionych producentów pracujących nad tym albumem, zatem znajdziemy tu utwory produkowane przez Jurka Zagórskiego oraz Roberta Krawczyka (Dryskulla).

Unikatowe połączenie producenckie oraz sznyt liryczny Pauli Romy ponownie nawiązują dialog muzyczny na pograniczu bluesa, soulu oraz przyjemnego alternatywnego popu, dzięki czemu płyta jest niezwykle silnym kandydatem do topowego albumu polskiej sceny alternatywnej 2024 roku.

Paula Roma to jeden z najmocniejszych debiutów ubiegłych lat i niewątpliwe odkrycie wśród artystów młodego pokolenia. Artystka zagrała na scenach najważniejszych festiwali w Polsce: Męskie Granie, Letnie Brzmienia, Edison. Album „Ta, co płonie z Miłości” został odtworzony przez słuchaczy milion razy zaledwie 3 tygodnie od jego premiery.

Koncert w poznańskim Blue Note to kolejny z przystanków niezwykłej trasy „Tej, co płonie z Miłości”.