Małgorzata Ostrowska - Legenda w Szczecinie

Bilety na koncert Małgorzata Ostrowska - Legenda w Szczecinie - 25-11-2024

Koncert Małgorzata Ostrowska - Legenda w Szczecinie

Małgorzata Ostrowska

25.11.2024 19:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie


Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet Biletomat 19:00 - Kategoria II

Kup bilet eBilet 19:00 - Małgorzata Ostrowska - Legenda

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od miesiąca
Do wydarzenia 136 dni

Małgorzata Ostrowska, niekwestionowana ikona polskiej sceny muzycznej, zaprasza na wyjątkowe koncerty zatytułowane „Legenda”. Nazwa trasy nawiązuje do pierwszego singla promującego nową płytę. Ostrowska kontynuuje swoją artystyczną podróż, prezentując muzykę pełną energii i wspomnień.

Przez ponad cztery dekady obecności na największych polskich scenach Małgorzata Ostrowska stworzyła własną legendę. Jest to opowieść o artystce odważnej, bezkompromisowej i zawsze intrygującej.

Nowy singiel – „Legenda” – to powrót do korzeni, z wyraźnymi inspiracjami muzyką lat 80., które stanowiły początek kariery artystki. Tekst napisany przez samą Małgorzatę Ostrowską, w połączeniu z kompozycją Pawła Krawczyka i Rafała Malickiego, tworzy mieszankę nostalgii i nowoczesności.

Podczas koncertów na trasie „Legenda” Małgorzata Ostrowska zaprezentuje swoje największe przeboje i utwory z najnowszej płyty. Będzie to niezapomniany wieczór pełen muzycznych emocji, w którym publiczność będzie miała okazję doświadczyć na żywo energii i charyzmy artystki.

Serdecznie zapraszamy na koncerty Małgorzaty Ostrowskiej i wspólne przeżywanie muzycznej legendy, która inspiruje kolejne pokolenia.Powiązane