Zespół Reprezentacyjny we Wrocławiu

Bilety na koncert Zespół Reprezentacyjny we Wrocławiu - 20-10-2024

Koncert Zespół Reprezentacyjny we Wrocławiu

Zespół Reprezentacyjny

20.10.2024 19:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet eBilet 19:00 - ZESPÓŁ REPREZENTACYJNY

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 118 dni

ZESPÓŁ REPREZENTACYJNY powraca do Wrocławia!

Stary Klasztor zaprasza 20 października na koncert ZESPOŁU REPREZENTACYJNEGO.

Po niezwykle udanym wiosennym koncercie Zespół powraca do Wrocławia kontynuując obchody 40-lecia rozpoczęcia działalności w składzie: Jarosław Gugała, Filip Łobodziński, Marek Wojtczak oraz Adam Lewandowski ( instrumenty perkusyjne) i Piotr Stawski (skrzypce, wiolonczela)

Zespół Reprezentacyjny - W latach 80. ściągali tłumy (studentów i nie tylko) na programy poświęcone balladom Katalończyka Lluisa Llacha, piosenkom Francuza Georgesa Brassensa czy pieśniom sefardyjskich Żydów. Sami je tłumaczyli i opracowywali. Po wielu latach hibernacji Zespół Reprezentacyjny w swoim najlepszym składzie (Gugała - Karlsbad – Łobodziński - Wojtczak) powrócił w 2006 roku, by sporadycznie pojawiać się na scenie. W grudniu 2007 Zespół wydał nową koncertową płytę pt. „Kumple to grunt” , która w 2010 roku uzyskała status Złotej Płyty. W marcu 2014 roku Zespół wydał książkę - płytę pt. „Mur” w wersji polskiej i katalońskiej.

Podczas koncertów Zespół wykonuje wiele utworów ze starych i nowych programów. Miedzy innymi piosenki Lluisa Llacha, Georgesa Brassensa, Boba Dylana, Jaromira Nohavicy czy Paolo Conte w tłumaczeniach własnych i przyjaciół.