Queen Symfonicznie - Chór i orkiestra Alla Vienna w Pszczynie

Bilety na koncert Queen Symfonicznie - Chór i orkiestra Alla Vienna w Pszczynie - 22-09-2024

Koncert Queen Symfonicznie - Chór i orkiestra Alla Vienna w Pszczynie

Queen Symfonicznie

22.09.2024 16:00

Pszczyna(Śląskie) - Pszczyńskie Centrum Kultury - PCK


Kup bilet KupBilecik 16:00

Kup bilet Biletyna 16:00

Kup bilet Ticketmaster 16:00 - Muzyka zespołu QUEEN SYMFONICZNIE

Kup bilet Eventim 16:00 - QUEEN Symfonicznie

Kup bilet eBilet 16:00 - Muzyka zespołu QUEEN Symfonicznie

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 90 dni

Queen Symfonicznie po raz pierwszy w Pszczynie - Pszczyńskie Centrum Kultury - 22 września 2024!


20 października 2024 roku projekt Queen Symfonicznie po raz pierwszy w swojej ponad 10-letniej historii wystąpi w Gnieźnie! Repertuar klasyków rocka nabierze nowych barw dzięki rozbudowanym aranżacjom symfonicznym. Zapraszamy w niedzielę 20 października 2024 do Auli Pomnik I LO w Gnieźnie przy ul. Kostrzewskiego 3. Początek koncertu o 18:00

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu Queen z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od ponad 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. Queen Symfonicznie to absolutny fenomen - zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na ponad 400 dotychczasowych koncertach pojawiło się blisko 300000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu "Bohemian Rhapsody" w listopadzie 2018.

To dwugodzinny spektakl podzielony na dwie części, z najwspanialszymi kompozycjami Queen. Finał występu uświetni także występ solisty, Sebastiana Machalskiego, wcielającego się w rolę Freddiego Mercury'ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl