BIG BRAVE + MJ GUIDER w Poznaniu

Bilety na koncert BIG BRAVE + MJ GUIDER w Poznaniu - 06-10-2024

Koncert BIG BRAVE + MJ GUIDER w Poznaniu

Big Brave , MJ Guider

06.10.2024 19:30

Poznań(Wielkopolskie) - Pod Minogą


Kup bilet Biletomat 19:30 - BILET WSTĘPU

Kup bilet Ticketmaster 19:30 - BIG BRAVE + MJ GUIDER

Kup bilet Eventim 19:30 - BIG BRAVE + MJ GUIDER

Kup bilet eBilet 19:30 - BIG BRAVE

Kup bilet GoingApp 19:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 104 dni
Minimalistyczne, acz wysoce uduchowione dźwięki Big Brave wybrzmią 6 października w poznańskim Klubie Pod Minogą, gdzie grupie towarzyszyć będzie amerykańska artystka MJ Guider.

Big Brave to zespół, który muzyczny minimalizm opanował do perfekcji. Bazująca na elementach tradycyjnego folku oraz eksperymentach z gitarowym brzmieniem twórczość Kanadyjczyków swoją repetytywnością wwierca się do głowy słuchacza - zwykle bezkompromisowo, ale momentami również w subtelny sposób. Na swoim najnowszym albumie, “A Chaos of Flowers”, trio kontynuuje poszukiwania katharsis wśród kontrastów, w pełni kontroluje silne emocje, a jego brzmienie rozkwita w kierunku, który ciężko jest porównać z kimkolwiek innym.

Wieczór otworzy ukrywająca się pod pseudonimem MJ Guider Melissa Guion. Multiinstrumentalistka oraz producentka z Nowego Orleanu łączy takie gatunki jak drone, ambient czy shoegaze, a w lutym tego roku, po 4-letniej przerwie wydawniczej, ukazała się jej EPka “Youth and Beauty”.