Łukasz Drapała w Łukowie

Bilety na koncert Łukasz Drapała w Łukowie - 28-06-2024

Koncert Łukasz Drapała w Łukowie

Łukasz Drapała

28.06.2024 19:00

Łuków(Lubelskie) - Ambasador Kultury - Ogród Smaków


Kup bilet Biletyna 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 4 dni

Łukasz Drapała

Songwriter i autor tekstów. Doskonale znany publiczności telewizyjnej i radiowej. Zdobywca drugiego miejsca w The Voice of Poland 2022.

Uznany jako jeden z najlepszych rockowych wokalistów w Polsce według miesięcznika Teraz Rock. W 2021 roku dotarł do półfinału Mam Talent i rozpoczął karierę solową. Jego ostatni singiel “Nie będziesz sama” zaprezentowany został w konkursie Premier w tegorocznego Festiwalu w Opolu.

Jest gościem i uczestnikiem wielu popularnych festiwali oraz wydarzeń muzycznych np. Festiwal w Opolu (czterokrotnie), Kolędowanie w TVN, Sylwester z dwójką, Pol'and'rock Festival, Orange Festival, Warszawiacy śpiewają (nie)zakazane piosenki oraz wiele innych. Poza Polską - festiwale w USA, Czechach, Wielkiej Brytanii, Ukrainie, trasy koncertowe w Kanadzie i po Europie. Dzielił scenę m.in. z Metallicą, Guns'n'Roses, Deep Purple, Red Hot Chilli Peppers (z zespołem Chemia).

W ubiegłym roku odważnie prezentował swoją wszechstronność biorąc na warsztat utwory Michaela Jacksona, Queen, Ciechowskiego i Wodeckiego. Zaśpiewał nawet Purple Rain Prince'a w towarzystwie legendy gitary Steve’a Vai’a w trakcie wrocławskiego gitarowego bicia rekordu guinnessa. W Dolinie Charlotty supportował z Chemią zespół Hollywood Vampires, w którym gra Johnny Depp, Alice Cooper, czy Joe Perry z Aerosmith.

W międzyczasie zagrał dziesiątki eventów, autorskich koncertów i festiwali rockowych, czy bluesowych. Brał udział w trasie koncertowej z muzyką filmową, gdzie śpiewał utwór z Króla Lwa… w języku swahili.