Wrocław śpiewa z Warszawą (nie)zakazane piosenki w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Bilety na koncert Wrocław śpiewa z Warszawą (nie)zakazane piosenki w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego - 01-08-2024

Koncert Wrocław śpiewa z Warszawą (nie)zakazane piosenki w 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego

Anna Szul , Jakub Luboiński

01.08.2024 19:00

Wrocław(Dolnośląskie) - Stary Klasztor


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet eBilet 19:00 - 80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego WROCŁAW ŚPIEWA Z WARSZAWĄ nieZAKAZANE PIOSENKI

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 45 dni

1 sierpnia zapraszamy do Starego Klasztoru na tradycyjny już koncert i wspólne śpiewanie powstańczych piosenek pod hasłem Wrocław śpiewa z Warszawą (nie)zakazane piosenki.


"Marsz Mokotowa", "Pałacyk Michla", "Sanitariuszka Małgorzatka", "Warszawskie Dzieci" i wiele innych piosenek z Powstania Warszawskiego zaśpiewamy razem zespołem znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem. Koncert poprowadzą wrocławscy wokaliści znani z wielu koncertów - Anna Szul oraz Jakub Luboiński, którym towarzyszyć na scenie będzie zespół znakomitych muzyków związanych ze Starym Klasztorem. Uczestnicy poprzednich spotkań z polskimi pieśniami w Starym Klasztorze, wiedzą już, że ten skład artystów gwarantuje niezapomnianą atmosferę wspólnego śpiewania. Aby ułatwić wspólne śpiewanie przygotowane będą okolicznościowe śpiewniki z tekstami piosenek. Ten koncert to znakomita okazja do rodzinnego wyjścia i wspólnego międzypokoleniowego śpiewania pięknych polskich piosenek i kultywowania patriotycznych tradycji.


Uwaga!
Przedstawiony plan stanowi poglądowy schemat ustawienia sali.
Przed zakupem biletów należy zapoznać się z regulaminem dostępnym poniżej.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl