Metal Fest: Turbo + TSA (MNKWL) + False Experience w Toruniu

Bilety na koncert Metal Fest: Turbo + TSA (MNKWL) + False Experience w Toruniu - 10-11-2024

Koncert Metal Fest: Turbo + TSA (MNKWL) + False Experience w Toruniu

Turbo , False Experience , TSA MNKWL

10.11.2024 18:00

Toruń(Kujawsko-pomorskie) - Lizard King


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletyna 18:00

Kup bilet Biletomat 18:00 - Bilet wstępu

Kup bilet eBilet 18:00 - METAL FEST

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 146 dni

TURBO:
Grupa powstała w styczniu 1980 roku w Poznaniu, a jej liderem jest wybitny polski gitarzysta Wojciech Hoffmann. Formacja posiada w swoim dorobku sporo wydawnictw, w tym dwanaście albumów studyjnych. Wśród nich znajdują się „Dorosłe dzieci”, „Kawaleria szatana”, „Ostatni wojownik”, „Strażnik światła” i jak dotąd ostatnia płyta studyjna grupy „Piąty żywioł”.
Zespół zagrał tysiące koncertów w Polsce, biorąc udział w wielu istotnych festiwalach rockowych i metalowych. Grupa kilkukrotnie wyjeżdżała koncertować poza granice ojczyzny, między innymi do Austrii, Czech, Irlandii, Niemiec, Słowacji, Szwecji, Wielkiej Brytanii, a ostatnio także do Rosji.
W trakcie swojej kariery grupa miała przyjemność grać na tej samej scenie między innymi z takimi wykonawcami jak: Hanoi Rocks, Pretty Maids, Helloween, Running Wild, Overkill, Kreator, Citron, Sepultura, Deep Purple, Uriah Heep.

TSA (MNKWL):
Zespół TSA MNKWL, to współczesne wcielenie legendarnego zespołu TSA, który jako
pierwszy w historii, wykonywał w Polsce muzykę heavy metal. Był on w latach 80-tych ubiegłego
wielu, niekwestionowanym muzycznym i scenicznym wzorem dla setek rodzimych zespołów,
grających ciężką odmianę rocka. TSA królowało na wszystkich festiwalach, a jego koncerty w tzw. klasycznym składzie (Marek Kapłon – dr, Stefan Machel – g, Janusz Niekrasz – b, Andrzej Nowak – g i Marek Piekarczyk – v) przyciągały ogromne tłumy fanów. Do kanonu polskiej muzyki rockowej weszły płyty: „LIVE” (1983), „TSA” (1983), ale w szczególności „HEAVY METAL WORLD” (1984). Zawierały one legendarne przeboje grupy, m.in.: „Chodzą ludzie”, „Mass Media”, „51”, „Bez podtekstów”, „Trzy zapałki”, „Ty On Ja”, „Kocica”, „Maratończyk”, „Alien” czy „Heavy Metal Świat”. Po licznych perturbacjach i zawieszeniu działalności w latach 90-tych, TSA powróciło na scenę na przełomie wieku w klasycznym składzie. Zespół wydał znakomicie przyjętą, premierową płytę „PROCEDER” (2004), lecz w kolejnych latach popadał w coraz większy marazm twórczy i coraz wyraźniejszy konflikt na linii Piekarczyk-Nowak. Doprowadziło to w 2018 roku do odejścia z zespołu Marka Piekarczyka, a nowym wokalistą TSA został Damian Michalski.


False Experience:
Rock&Roll Outlaw z Poznania.
Skład totalnych popaprańców, opierających swoją muzykę na przełomie lat 80-tych i 90-tych.
W 2020 wydali pierwsze EP "Black Heart", a swoją muzyką nawiązują bezpośrednio do zespołów pokroju Skid Row, Alice in Chains, czy Mötley Crüe. Obecnie pracują nad pełnoprawnym debiutem. :) Na scenie to maszyna wracająca do brudnych sal lat 90.
To odklejone towarzystwo pozwoli Wam na wszystko, róbcie co chcecie. "10!"Powiązane