Matylda/Łukasiewicz - Strefa Dobrej Muzyki - Matylda/Łukasiewicz w Kostrzynie nad Odrą

Bilety na koncert Matylda/Łukasiewicz - Strefa Dobrej Muzyki - Matylda/Łukasiewicz w Kostrzynie nad Odrą - 20-09-2024

Koncert Matylda/Łukasiewicz - Strefa Dobrej Muzyki - Matylda/Łukasiewicz w Kostrzynie nad Odrą

Matylda Damięcka , Radek Łukasiewicz

20.09.2024 19:00

Kostrzyn nad Odrą(Lubuskie) - KCK Kręgielnia


Kup bilet KupBilecik 19:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 95 dni

Matylda/Łukasiewicz. Radek i Matylda. Od 10 lat wspólnie obserwują, piszą i nagrywają. Typowi millenialsi zapakowani w smutki, rozterki, tonący w codzienności zwykłej i niezwykłej. Pokazują świat jakim jest, nie wstydzą mówić się o emocjach, nie boją się mówić głośno, że chłopaki też mogą płakać, a dziewczyny wcale nie muszą się uśmiechać. Są jednym z najgorętszych zjawisk na muzycznej scenie. W styczniu minął rok od pierwszej głośnej premiery, czyli utworu "Matka", który zyskał niemal wiralową popularność i na stałe zagościł na najważniejszych playlistach. Sukces zespołu zaowocował bogatą trasą koncertową, która grana przedpremierowo zyskała nazwę "preorder tour" i objęła prawie 50 koncertów, w tym kilka ważnych letnich festiwali jak Męskie Granie czy Olsztyn Green Festival. Album "Matka" ukazał się 15 maja 2024 i w pierwszym tygodniu znalazł się na trzecim miejscu najlepiej sprzedających się płyt Empiku i na Olis.


Skład:
Matylda - wokal
Radek Łukasiewicz - gitara, wokal
Kajetan Pietrzak - perkusja

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane