Another PINK FLOYD Tribute Band - Another Pink Floyd i Marek Raduli w Krośnie

Bilety na koncert Another PINK FLOYD Tribute Band - Another Pink Floyd i Marek Raduli w Krośnie - 01-12-2024

Koncert Another PINK FLOYD Tribute Band - Another Pink Floyd i Marek Raduli w Krośnie

Another Pink Floyd , Marek Raduli

01.12.2024 18:00

Krosno(Podkarpackie) - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza


Kup bilet KupBilecik 18:00

Kup bilet Biletyna 18:00

Kup bilet Ticketmaster 18:00 - ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI

Kup bilet Eventim 18:00 - ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI

Kup bilet eBilet 18:00 - KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI !

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 5 dni
Do wydarzenia 167 dni

Największe przeboje Pink Floyd na żywo - KONCERT ANOTHER PINK FLOYD I MAREK RADULI ! 1 grudnia 2024 - KROSNO, Regionalne Centrum Kultur Pogranicza - 18:00.

1 grudnia 2024 w RCKP w Krośnie wystąpi Another Pink Floyd, uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo, a na grudniowy koncert zaproszenie przyjął i wraz z muzykami Another gościnnie wystąpi Marek Raduli - bezdyskusyjnie najpiękniej brzmiący gitarzysta w Polsce, występujący w takich zespołach jak Budka Suflera, Bajm, Banda i Wanda

Zespół zapowiada wspaniałe widowisko inspirowane trasą koncertową P.U.L.S.E. z 1994r. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt. "Pulse". Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertu pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła z ruchomymi lampami na okręgu i efekty laserowe. Odtworzona zostanie niemal cała lista utworów, która pojawiła się na trasie "Pulse". Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: "Shine On You Crazy Diamond", "Wish You Were Here" , "Another Brick in The Wall", "Sorrow, What Do You Want From Me" czy "High Hopes", a także wszystkie utwory z albumu Dark Side of The Moon.

1 grudnia 2024
KROSNO - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
ul. Kolejowa 1
wejście 17:30
start 18:00

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane