Grzegorz Turnau feat. Dorota Miśkiewicz [SOLD OUT] w Warszawie

Bilety na koncert Grzegorz Turnau feat. Dorota Miśkiewicz [SOLD OUT] w Warszawie - 12-07-2024

Koncert Grzegorz Turnau feat. Dorota Miśkiewicz [SOLD OUT] w Warszawie

Grzegorz Turnau , Dorota Miśkiewicz

12.07.2024 20:30

Warszawa(Mazowieckie) - Jassmine


Kup bilet GoingApp 20:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 0 dni

Grzegorz Turnau powraca do Jassmine na kolejny wyjątkowy i intymny koncert, tym razem z udziałem Doroty Miśkiewicz.

Grzegorz TURNAU ze swoim zespołem występuje od ponad 30 lat. Wydał 16 albumów z własnym repertuarem i 3 płyty będące interpretacją utworów innych artystów. Gościnnie brał udział w wielu projektach fonograficznych i koncertowych, współpracując z licznymi solistami, instrumentalistami i orkiestrami.

Debiutował na XX Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie (1984) utworem Znów wędrujemy (do wiersza K.K. Baczyńskiego), gdzie zdobył pierwszą nagrodę. Zaproszony przez Piotra Skrzyneckiego do Piwnicy pod Baranami, występował tam 13 lat. Brał także gościnny udział w wielu projektach, z których najważniejsze to: Nieszpory Ludźmierskie (1992) i Droga, życie, miłość (2000) J.K. Pawluśkiewicza i L.A. Moczulskiego.

Grzegorz Turnau jest także autorem muzyki teatralnej i filmowej. Wraz ze swoim zespołem zagrał do tej pory blisko 3000 koncertów, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem słuchaczy ceniących oryginalną i kunsztowną formę estradową.

Dorota Miśkiewicz - wokalistka, skrzypaczka, kompozytorka i autorka tekstów - współpracowała i koncertowała z największymi gwiazdami show-businessu, m.in. Cesarią Evorą, Tomaszem Stańko, Wojciechem Waglewskim, Nigelem Kennedym, Grzegorzem Turnauem, Włodzimierzem Nahornym, Ewą Bem, Janem „Ptaszynem” Wróblewskim, Anną Marią Jopek, Kubą Badachem, Wojciechem Młynarskim, Louisem Winsbergiem czy Stefano Bollanim. Artystka jednocześnie nostalgiczna, staroświecka i poszukująca. Jej znakiem rozpoznawczym są nastrojowe, liryczne kompozycje balansujące na granicy gatunków. Eksperymentowała z muzyką afrykańską, bałkańską, freejazzową i poważną.

Skład:
Grzegorz Turnau - wokal, fortepian
Robert Kubiszyn - bas
Cezary Konrad - perkusja
Leszek Szczerba - saksofon
gościni specjalna: Dorota Miśkiewicz - wokal

Drzwi 19:00
Start 20:30

Nie prowadzimy rezerwacji stolików. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia i zajęcia miejsc.

Do zobaczenia!Powiązane