VNV Nation w Warszawie

Bilety na koncert VNV Nation w Warszawie - 19-02-2025

Koncert VNV Nation w Warszawie

VNV NATION

19.02.2025 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Progresja Music Zone


Kup bilet KupBilecik 20:00

Kup bilet Biletyna 20:00

Kup bilet Biletomat 20:00 - Bilet wstępu

Kup bilet Eventim 20:00 - VNV Nation

Kup bilet eBilet 20:00 - VNV Nation

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 222 dni

Gość specjalny: Straight Razor

Po wielkim sukcesie albumu „Electric Sun” z 2023 r., który zachwycił publiczność i został podsumowany wyprzedanymi koncertami w całej Europie, VNV Nation z przyjemnością ogłasza nowy, podwójny album pod tytułem „Construct // Destruct” oraz towarzyszącą mu trasę koncertową. Premierowy materiał to kolejny krok w ewolucji grupy i dalsze poszukiwanie w obszarze alternatywnej elektroniki. Koncert będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, jak nowe utwory wypadają na żywo.

Ponad 30 lat na scenie pozwoliło zbudować zespołowi renomę i swój własny, unikalny styl będący połączeniem elektroniki, synthwave’u i popu. Mrok miesza się z melodią, a ludzkie emocje z bezdusznością maszyny. Grupa dowodzona przez legendarnego Romana Harrisa szykuje dla Was nową, elektryzującą setlistę i oprawę wizualną. Emocje, energia i szczerość to słowa, które idealnie opisują występy Brytyjczyków. Polska publiczność wielokrotnie udowodniła, że zespół może czuć się w naszym kraju jak w domu. Liczymy, że kolejny raz przywitacie VNV Nation gorąco i przekażecie im swoją energię!

Podczas tej trasy do VNV Nation dołącza wschodzący artysta electro Straight Razor znany ze swojego mrocznego, opartego na beatach brzmienia.Powiązane