KANII w Warszawie

Bilety na koncert KANII w Warszawie - 01-12-2024

Koncert KANII w Warszawie

Kanii

01.12.2024 20:00

Warszawa(Mazowieckie) - Klub Hybrydy


Kup bilet Biletomat 20:00 - BILET WSTĘPU

Kup bilet Ticketmaster 20:00 - Kanii

Kup bilet Eventim 20:00 - KANII

Kup bilet eBilet 20:00 - Kanii

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 141 dni
Wschodząca gwiazda amerykańskiego hip-hopu, Kanii, na jedynym koncercie w Polsce! Autor viralowych “Attachment” i “I Know” zawita 1 grudnia do warszawskiego klubu Hybrydy.

Muzyczna droga Kaniiiego rozpoczęła się tam, gdzie większości artystycznych dusz z jego pokolenia. Siedząc w swoim pokoju eksperymentował z różnymi programami do nagrywek, a to, co z tych prób powstawało, umieszczał na SoundCloudzie. Szybko było można spostrzec, że czerpiące z będących na topie lub klasycznych kompozycji tracki Kaniiego podążają w unikalnym kierunku. Mieszanką klubowych rytmów z elektroniką, post-gatunkowym nastawieniem oraz przede wszystkim swoim melodyjnym głosem raper budził zainteresowanie, które eksplodowało w 2022 roku. Wtedy jego utwór “Attachment” zdobył popularność na TikToku, chwilę później Kanii podpisał kontrakt z wytwórniami Masked oraz Warner, a w zeszłym roku raz jeszcze viralowo podbił TT z “I Know”. 1 grudnia wystąpi po raz pierwszy w naszym kraju. Koncert odbędzie się w warszawskich Hybrydach, więc już teraz zarezerwujcie sobie tę datę, bo następnym razem już pewnie tak “kameralnie” nie będzie.