BELPHEGOR Special Guest: Malevolent Creation w Krakowie

Bilety na koncert BELPHEGOR Special Guest: Malevolent Creation w Krakowie - 06-09-2024

Koncert BELPHEGOR Special Guest: Malevolent Creation w Krakowie

Belphegor , Malevolent Creation , Confess

06.09.2024 20:00

Kraków(Małopolskie) - Klub Kwadrat


Kup bilet Eventim 20:00 - BELPHEGOR Special Guest: Malevolent Creation

Kup bilet eBilet 20:00 - Belphegor + Malevolent Creation

Kup bilet GoingApp 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 2 tygodni
Do wydarzenia 56 dni
Austriaccy bluźniercy z Belphegor wyruszą we wrześniu w ostatnią europejską podróż promującą ich wydany 2 lata temu album “The Devils”. Znajdą się na niej 3 przystanki w Polsce: Warszawa (5.09), Kraków (6.09) oraz Poznań (7.09). W roli gościa specjalnego wystąpi ikona amerykańskiego death metalu - Malevolent Creation, a skład zamykają irańsko-norweski Confess oraz Monument of Misanthropy.

Dowodzona przez Helmutha koncertowa maszyna wyruszy w trasę, na której będzie żegnać się z etapem działalności poświęconym albumowi “The Devils”. Wydany w 2022 roku nakładem wytwórni Nuclear Blast materiał to kolejna mocna pozycja w katalogu weteranów bezkompromisowej ekstremy, a myśli o jakiejkolwiek zniżce formy już za sprawą pierwszych dźwięków wybija z głowy. Belphegor powróci we wrześniu do Polski na 3 występy, po których można spodziewać się plugawego metalu najwyższej próby.

Amerykanów z Malevolent Creation fanom death metalu nie trzeba bliżej przedstawiać. Absolutna legenda gatunku zapisała się złotymi zgłoskami w jego historii za sprawą albumów “The Ten Commandments”, “Retribution” czy “Stillborn”. 5 lat temu ukazał się ich ostatni jak dotąd longplay “The 13th Beast”.

Skład trasy zamykają: groove/death metalowy Confess, którego pochodzący z Iranu członkowie za swoją krytykującą religię i rząd twórczość zostali skazani na 14 lat więzienia przez sąd w Teheranie oraz brutalni, techniczni deathmetalowcy z Monument of Misanthropy. Ich najnowsza płyta, “Vile Postmortem Irrumatio”, wydany zostanie 26 lipca pod egidą Transcending Obscurity Records.Powiązane