Nosowska / Król: trasa Jenin - Piaseczno w Warszawie

Bilety na koncert Nosowska / Król: trasa Jenin - Piaseczno w Warszawie - 16-12-2024

Koncert Nosowska / Król: trasa Jenin - Piaseczno w Warszawie

Nosowska , KRÓL

16.12.2024 20:30

Warszawa(Mazowieckie) - Teatr Muzyczny Roma


Kup bilet Eventim 20:30 - Nosowska / Król: trasa Jenin - Piaseczno

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od 3 tygodni
Do wydarzenia 144 dni
NOSOWSKA i KRÓL łączą się w wyjątkowy duet! Na jesień tego roku zapowiadają wspólny album „Kasia i Błażej” oraz promującą wydawnictwo trasę koncertową Jenin-Piaseczno.

Trasa Jenin-Piaseczno zagości w kilku największych miastach Polski i odbędzie się w najlepszych, zasiadanych salach muzyczno-teatralnych. Wszystko po to, aby słuchacze w komfortowych warunkach mogli skupić się na warstwie tekstowej oraz muzycznej nowego albumu "Kasia i Błażej", którego premiera zaplanowana jest na wrzesień. Podczas trasy Jenin-Piaseczno artystom towarzyszyć będzie zespół, złożony z wybitnych instrumentalistów oraz wyjątkowa, zaskakująca oprawa scenograficzna. Audio-wizualna uczta gwarantowana!

Katarzyna Nosowska to wokalistka, tekściarka, pisarka oraz jedna z najbardziej wyrazistych osobowości i artystek w kraju. Błażej Król – muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów. Wciąż udowadnia, że jest jedną z najjaśniejszych postaci na scenie alternatywnej. Na wspólnym koncie mają już świetną współpracę z 2023 roku pt. „MĘSKIE GRANIE PRZESTAWIA: NOSOWSKA – KRÓL", gdzie podczas letniej trasy wykonywali m.in. cover Nirvany „Smells Like Teen Spirit" czy „Szklanki" Young Leosi. Następnie, jesienią 2023 wydali utwór „Neodym". Teraz, efektem pięknej przyjaźni tej dwójki artystów, jest album pt. „Kasia i Błażej”, który ukaże się we wrześniu. Pierwszą zapowiedź stanowi singiel „Można”.

Katarzyna Nosowska:
Błażej pilnie strzeże tego, co w nim wrażliwe i ufne. Najbliżej tej strefy można się dostać chyba właśnie wspólnie tworząc. To moja ukochana płyta, nigdy nie pracowało mi się szybciej i bez wysiłku. Czasem myślę, że mi się to wszystko przyśniło, a może jednak nie – bo płyta przecież jest.

Błażej Król:
Nawet nie wiem kiedy Jenin zaczął sąsiadować z Piasecznem. Odległość 440 kilometrów pokonywana z prędkością „kciuków”. Ja to jestem raczej zamknięty – delikatnie pisząc, ale dzięki spotkaniu z Kasią i tym piosenkom, pęknięcie na skorupie znacznie się powiększyło. Dzięki tym naszym "małym wielkim" rozmowom na wszystkich częstotliwościach powstała ONA – nasza płyta. Dziękuję.

Harmonogram trasy:

03.11.2024 - Wrocław, Narodowe Forum Muzyki
05.11.2024 - Gdańsk, Polska Filharmonia Bałtycka
13.11.2024 - Kraków, ICE Kraków Congress Centre
24.11.2024 - Szczecin, Filharmonia im. M. Karłowicza
01.12.2024 - Poznań, Sala Ziemi Poznań Congress Center
11.12.2024 - Katowice, Narodowa Orkiestra Symfoniczna Polskiego Radia
16.12.2024 - Warszawa, Teatr Muzyczny Roma

Organizatorem trasy jest Good Taste Production, partnerem trasy Eventim.Powiązane