Koncert Bryska w Ełku

Bilety na koncert Bryska w Ełku - 29-08-2024

Koncert Bryska w Ełku

Bryska

29.08.2024 20:00

Ełk(Warmińsko-mazurskie) - Amfiteatr


Kup bilet Biletyna 20:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 35 dni

"Mało kto wie, jak wygląda naprawdę, ale wiele osób słyszało jej utwory.

Ukrywająca swoje prawdziwe oblicze wokalistka Bryska w ostatnich miesiącach może pochwalić się większą ilością premier, niż niejeden artysta. 21-Latka w swoich tekstach bawi spostrzeżeniami na temat rzeczywistości, nie szczędzi gorzkich słów swoim ex-om w balladach, w dynamicznych utworach porusza tematy, jakich na próżno szukać we współczesnym popie. Wszystko w takt melodii tak chwytliwych, że od jakiegoś czasu nucą je prawie wszyscy."

| WAŻNE! |

! UWAGA:
• stacjonarnie w kasie bilet 35 zł. dla młodzieży 16+, uczęszczającej do ełckich szkół średnich za obowiązkowym okazaniem legitymacji szkolnej ze zdjęciem przy zakupie biletu w kasie oraz przy wejściu na koncert.
• stacjonarnie w kasie bilet 35 zł. dla dzieci i młodzieży poniżej 16 roku, która będzie uczestniczyć w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego za obowiązkowym okazaniem dokumentu ze zdjęciem stwierdzającym wiek małoletniego przy zakupie biletu w kasie oraz przy wejściu na koncert.