Piotr Cugowski - Koncert Piotra Cugowskiego w Zabrzu

Bilety na koncert Piotr Cugowski - Koncert Piotra Cugowskiego w Zabrzu - 19-10-2024

Piotr Cugowski - Koncert Piotra Cugowskiego w Zabrzu

Piotr Cugowski

19.10.2024 19:00

Zabrze(Śląskie) - Dom Muzyki i Tańca


Kup bilet KupBilecik 19:00

Kup bilet Biletyna 19:00

Kup bilet eBilet 19:00 - Piotr Cugowski - Jeszcze mi się chce… ale już niczego nie muszę

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 86 dni

Przyjdź na niezwykłą muzyczną podróż z Piotrem Cugowskim! Trasa koncertowa "Jeszcze mi się chce... ale już niczego nie muszę" to niepowtarzalna okazja, by usłyszeć na żywo największe hity oraz premierowe utwory z nadchodzącej, drugiej solowej płyty artysty. Zanurz się w niezapomnianych dźwiękach i emocjach, które poruszą Twoje serce!


"Jeszcze mi się chce... ale już niczego nie muszę" to słowa z najnowszego singla "Cisza przed burzą", które stały się mottem kolejnej trasy koncertowej muzyka. Podczas występów usłyszysz nie tylko najnowszy singiel, ale także premierowe utwory z nadchodzącego, drugiego solowego albumu i największe przeboje artysty. Piotr Cugowski nieustannie zaskakuje swoją wszechstronnością i talentem. Od lat zachwyca publiczność swoim głosem i charyzmą na scenie. Jego muzyka to połączenie rockowej energii, emocjonalnej głębi i autentyczności. Na scenie towarzyszą mu znakomici muzycy, tworząc razem niezwykłe widowisko. Nie przegap okazji, by doświadczyć na żywo magicznej atmosfery koncertów Piotra Cugowskiego. Sprawdź nasz repertuar i dowiedz się, kiedy i gdzie wystąpi artysta.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.plPowiązane