Koncert Charytatywny - Muzyka Filmowa z udziałem zespołu ALLA VIENNA w Łodzi

Bilety na koncert Charytatywny - Muzyka Filmowa z udziałem zespołu ALLA VIENNA w Łodzi - 07-09-2024

Koncert Charytatywny - Muzyka Filmowa z udziałem zespołu ALLA VIENNA w Łodzi

Alla Vienna

07.09.2024 17:30

Łódź(Łódzkie) - Filharmonia Łódzka im. A.Rubinsteina


Kup bilet Bilety24 17:30

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 44 dni
Koncert Charytatywny dla Pacjentów Hospicjum w Łodzi!

Serdecznie zapraszamy na Koncert Charytatywny organizowany przez Stowarzyszenie Lions Club Łódź-Ladies.
Nasz Klub to organizacja filantropijna a naszym celem statutowym jest zagospodarowanie ogrodu przy Hospicjum dla Dorosłych w Łodzi przy ulicy Pojezierskiej 49/51.
W ramach tej inicjatywy zbieramy fundusze już od 2 lat by, krok po kroku, realizować bardzo ważny cel - uprzyjemnić pobyt w Hospicjum osobom często w ostatnim okresie ich życia poprzez
stworzenie i zaaranżowanie obszaru zieleni.
Tworzymy ogród sensoryczny, w którym zapach, smak, słuchanie ptaków i podziwianie fruwających motyli i innych owadów będzie koił ból i przynosił ulgę w trakcie często nieuleczalnej choroby.
Dzięki wsparciu naszych Sponsorów i osób, które towarzyszą naszym działaniom od 3 lat, czyli momentu powołania klubu oraz częściowemu dofinansowaniu w ramach grantu amerykańskiego LCIF, już w lipcu tego roku rozpoczynamy prace w tzw. części południowej ogrodu. Prace ogrodowe wymagają bardzo dużych nakładów finansowych a w obecnej sytuacji, gdy nasze miasto pięknieje z powodu licznych skwerów i parków, pięknie kwitnących obszarów, ogród w Hospicjum nadal nie spełnia naszych i pacjentów oczekiwań.

Liczymy na Państwa udział w Koncercie Charytatywnym oraz liczymy na wsparcie w postaci darowizn. Przypomnijmy, że Państwa wielkie serce rozkołyszą się w takt muzyki filmowej z udziałem zespołu ALLA Vienna w objęciach wnętrza Sali Koncertowej Filharmonii Łódzkiej.
Jednocześnie zapraszamy tego samego dnia 7 września na piknik, który organizujemy wspólnie ze Stowarzyszeniem Hospicjum Łódzkie o godz. 10.00 na terenie Hospicjum przy ulicy Pojezierskiej 49/51.
To doskonała okazja, abyście mogli Państwo zobaczyć pierwsze efekty naszych ogrodowych działań i przyłączyć się do naszego lionowego hasła „We serve” - „Służymy”.
Zapraszamy także do odwiedzenia naszej strony na Facebook, gdzie na bieżąco umieszczamy informacje o podejmowanych przez nas inicjatywach i działaniach także z zakresu prewencji zdrowia.
Powtarzając za Barbarą Bush: „Każdy ma coś, co może dać innym”.

Prof. dr hab. med. Ewa Sewerynek
Prezydent LIONS CLUB ŁÓDŹ-Ladies

*******Powiązane