SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ: Tomasz Szwed w Krakowie

Bilety na koncert SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ: Tomasz Szwed w Krakowie - 24-10-2024

Koncert SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ: Tomasz Szwed w Krakowie

Tomasz Szwed

24.10.2024 18:00

Kraków(Małopolskie) - Nowohuckie Centrum Kultury


Kup bilet Biletyna 18:00

Bezpieczne zakupy - oferta pochodzi od oficjalnych dystrybutorów.

Jak kupić bilet?

  • Kliknięcie przycisku "Kup bilet" powoduje przejście do strony internetowej naszego zaufanego partnera i to na jego stronie dokonujesz zakupu.
  • Pamiętaj, że jeśli miejsca są numerowane, to możesz wybrać miejsca, które najbardziej Tobie odpowiadają.
  • Pamiętaj takżę, że jeśli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z firm dysponuje innymi miejscami do wyboru.W sprzedaży od tygodnia
Do wydarzenia 91 dni

SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ: Tomasz Szwed

Wystąpi:
Tomasz Szwed - śpiew, gitara

zaprasza: Basia Stępniak-Wilk

Tomasz Szwed - autor, kompozytor, piosenkarz, psychoterapeuta; polski songwriter, narrator i komentator codzienności; Tworzy piosenki autorskie - ballady, utwory liryczne, satyrę polityczną i społeczną, piosenki country, utwory pełne refleksji, nastrojowe, śmieszne i magiczne. Pisze i śpiewa o ludzkim doświadczeniu, widzeniu świata z perspektywy zwykłego człowieka. Wiele piosenek w jego repertuarze to piosenki drogi. O ich popularności świadczą liczne nagrody w konkursach i plebiscytach.
Od ponad 40 lat na estradzie. Kierownik własnych zespołów muzycznych od 1978 (czyli od roku debiutu i zdobycia wyróżnienia na Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie) do chwili obecnej; w dorobku - dziesięć płyt autorskich, liczne nagrania dla PR i TV, wiele koncertów w kraju i poza granicami, udział w festiwalach polskich i zagranicznych, wiele nagród w plebiscytach rozgłośni radiowych i prasowych; jako twórca i wykonawca laureat m.in. plebiscytów „Giganci Country”, „Dyliżanse”, czterokrotnie zdobywca nagrody Złoty Truck, przyznawanej przez czytelników czasopisma Polski Traker dla najpopularniejszego wykonawcy country w Polsce.

Scenarzysta i reżyser widowisk muzycznych, juror, wykładowca warsztatów muzycznych i teatralnych.
Tomasz Szwed jest też autorem trzech tomików poetyckich i pięciu tomów terapeutycznych bajek dla dzieci „Klinika Małych Zwierząt w Leśnej Górce”, gdzie oswajanie z medycyną łączy się z wiedzą o przyrodzie. Razem z książkami powstał cykl piosenek dla dzieci. Serii książek towarzyszą spotkania autorskie w przedszkolach i szkołach, w czasie których mali czytelnicy poznają tajemnice lasu i jego mieszkańców.
Prowadzi terapie indywidualne, grupy psychoterapeutyczne, warsztaty rozwojowe dla twórców. Jest członkiem zespołu terapeutyczno-badawczego Fundacji „A kogo?” w Klinice „Budzik”.
Na scenie jest nie tylko artystą, starannie dobierającym słowa i dbającym o kulturę przekazu, ale i serdecznym kompanem swojej publiczności, a jego piosenki stają się drogowskazami we wspólnej podróży.