Justin Bieber w Krakowie

Bilety na koncert Justin Bieber w Krakowie - 11-11-2016

Koncert Justin Bieber w Krakowie

Justin Bieber , Mic Lowry

11.11.2016 20:00

Kraków(Małopolskie) - Tauron Arena Kraków


„Purpose World Tour 2016”


Justin Bieber zaśpiewa w Polsce!


Międzynarodowy supergwiazdor Justin Bieber wystąpi w Polsce! Koncert, na który czekają tysiące polskich Beliebers, odbędzie się 11 listopada 2016 roku w TAURON Arenie Kraków. To będzie bez wątpienia jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń 2016 roku w Polsce! Organizatorem koncertu będzie agencja Prestige MJM

Kanadyjski wokalista Justin Bieber ogłosił harmonogram europejskiej trasy koncertowej. Tour rozpocznie się 14 września 2016 roku w Berlinie. Artysta zaplanował ponad 30 występów w całej Europie, w tym m.in. w Anglii, Francji, Niemczech oraz w Skandynawii. Na koncertowej mapie Kanadyjczyka nie zabrakło także Polski. Na tę informację od wielu miesięcy z niecierpliwością czekały tysiące polskich Belieberek, które bombardowały profile społecznościowe użyciem hashtagu #PolandWantsToBeOnPurposeTour

Od dłuższego czasu otrzymywaliśmy setki wiadomości od polskich Beliebers z prośbą o ponowne zaproszenie Justina Biebera do Polski. Fanki artysty prześcigały się w pomysłach, jak zwrócić naszą uwagę. Za każdym razem, gdy ogłaszaliśmy koncert innego artysty, dziewczyny były pełne emocji. Cieszymy się, że w końcu cierpliwość polskich fanów Justina Biebera została wynagrodzona – mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM

Justin Bieber to nie tylko gwiazda muzyki pop, ale także czołowa postać światowego showbiznesu. Już w 2011 roku „Forbes” umieścił Biebera na 2. miejscu listy najlepiej opłacanych artystów, którzy nie ukończyli jeszcze 30 roku życia. Kanadyjczyk zdołał bowiem wówczas w ciągu zaledwie 12 miesięcy zarobić aż 53 miliony dolarów.

Justin Bieber jest również uważany za króla internetu i ikonę kultury popularnej. Kanadyjczyk ma miliony fanów na Facebooku, Twitterze i innych portalach społecznościowych. Gigantyczną furorę robi na YouTubie


Rekordowy „Purpose”

W przyszłym roku Justin Bieber wyjedzie na trasę w ramach promocji nowej płyty. Krążek „Purpose”, który swoją premierę miał 13 listopada 2015 roku, jest już absolutnym hitem w ponad 100 krajach na całym świecie. Następczyni płyty „Believe” pobiła rekord największej ilości utworów (17) w notowaniu Billboard Hot 100 Chart, który należał dotąd do Drake'a oraz The Beatles. Wydawnictwo zadebiutowało również jako numer 1. na prestiżowej liście Billboard 200, a także zwyciężyło w statystykach serwisu muzycznego Spotify, zdobywając ponad 200 milionów odtworzeń w ciągu pierwszego tygodnia od premiery. Te wyniki nie pozostawiają wątpliwości, że trasa „Purpose World Tour 2016” będzie wyjątkowa.

Jak zapowiada organizator, listopadowe show w Krakowie będzie produkcją na jeszcze większą skalę, niż poprzedni koncert Biebera w Łodzi.

Przy okazji pierwszego koncertu Justina Biebera w Polsce skalę emocji, jakie towarzyszyły występowi Kanadyjczyka, naprawdę trudno opisać słowami. To było istne szaleństwo, a zarazem muzyczna produkcja na najwyższym światowym poziomie. Nadchodzący koncert w Krakowie z pewnością zrobi na uczestnikach jeszcze większe wrażenie. – zauważa Marek Kurzawa z Prestige MJM


Bilety na koncert – gdzie i kiedy rusza sprzedaż?


Wcześniej, bo w najbliższy piątek, 11 grudnia, o godzinie 16:00 rozpocznie się przedsprzedaż biletów dla członków fan clubu. W tym przypadku bilety będzie można kupować tylko poprzez stronę prestigemjm.com. Przedsprzedaż potrwa do 16 grudnia do godziny 22:00

Wyłącznie poprzez stronę prestigemjm.com będzie też można kupować okolicznościowe bilety kolekcjonerskie. Z kolei na oficjalnej stronie artysty można odnaleźć informacje o sposobach nabycia specjalnych pakietów zawierających między innymi możliwość spotkania z Justinem Bieberem oraz liczne oficjalne gadżety.

Publiczny start sprzedaży biletów na koncert Justina Biebera to ogromne wyzwanie dla możliwości naszych serwerów. Warto przypomnieć, że w przypadku poprzedniego show najdroższe bilety sprzedały się w zaledwie 90 sekund! Zainteresowane osoby powinny się więc pośpieszyć, bo w przypadku występów tego artysty, wejściówki znikają dosłownie w oczach – podsumował Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM

Justin Bieber – Niezbędnik koncertowy

Poniżej wykaz najbardziej istotnych informacji praktyczno–organizacyjnych związanych z koncertem Justina Biebera, który odbędzie się 11 listopada 2016 roku w hali TAURON Arena Kraków.

Rozpiska godzinowa

MiC Lowry: 19:35

The Knocks: 20:00

Justin Bieber: 20:40 (podczas koncertu nastąpi 20 minutowa przerwa)


Wykaz godzinowy otwarcia bram hali TAURON Arena Kraków

Osoby z biletemi PIJ J, PIT B, GC, GA, TRYBUNY, THE „Where Are You Now” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP3 wchodzą od godziny 18:45.

Osoby z biletami The „I'll Show You” VIP #Purpose Experience – pakiet VIP 2”, The Ultime #Purpose Experience – pakiet VIP 1, GC EE – są uprawnione do wcześniejszego wejścia na obiekt. W tym przypadku bramy hali zostaną otwarte na około półtorej godziny przed oficjalnym terminem otwarcia obiektu.

Nie mam 16 lat...

Osoby, które nie ukończyły do dnia koncertu szesnastego roku życia, mają obowiązek przyjść na koncert z pełnoletnim opiekunem. Przy wejściu na teren wydarzenia będą sprawdzane legitymacje/dokumenty potwierdzające wiek uczestników. Obecny na koncercie opiekun musi posiadać bilet na to wydarzenie w dowolnym sektorze. Opiekunem może być osoba, która ukończyła 18 lat.


Parking przy hali

Fani, którzy będą uczestniczyć w koncercie Justina Biebera mogą skorzystać z ogromnego parkingu. Hala TAURON Arena Kraków dysponuje tysiącem miejsc postojowych w wielopoziomowym garażu podziemnym.


Wjazd do hali TAURON Arena Kraków znajduje się przy ulicy Lema, łączącej dwa krakowskie szlaki komunikacyjne, pomiędzy centrum miasta a Nową Hutą – Al. Pokoju i Al. Jana Pawła II.


Parking w dniu imprezy:

– płatny – gotówką przy wjeździe lub przez internet na stronie // www.tauronarenakrakow.pl,

UWAGA!

Samochody z instalacją gazową nie mogą wjechać do parkingu podziemnego,

Więcej informacji: // www.tauronarenakrakow.pl/parking/


Dojazd

Hala TAURON Arena Kraków znajduje się w odległości czterech kilometrów od Rynku Głównego w Krakowie. Jest położona przy ul. Stanisława Lema, która łączy al. Pokoju z ul. Mogilską i al. Jana Pawła II. Znajduje się na terenie Dzielnicy XIV Czyżyny.


Dojazd komunikacją miejską:

Tramwaje:

przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 1, 14, 22, 62 - nocna
przystanek: Wieczysta (od strony ul. Mogilskiej/al. Jana Pawła II):
linia nr 4, 5, 9, 10, 52, 64 - nocna

Autobusy:

przystanek: TAURON Arena Kraków /al. Pokoju:
linia nr 128. 662 - nocna
autobusy – przystanek: Wieczysta
linia nr 124, 424, 664 – nocna
autobusy – przystanek: TAURON Arena Kraków
linia nr 128

Więcej informacji na stronie: // www.tauronarenakrakow.pl/mapa-2/

Prosimy o wcześniejsze zapoznanie się z rozkładem jazdy komunikacji miejskiej: www.mpk.krakow.pl oraz o możliwych utrudnieniach w ruchu: // www.zikit.krakow.pl i // www.kmkrakow.pl

Zakup biletów w dniu koncertu

Nie będzie możliwości zakupu biletu w dniu koncertu.

Osoby niepełnosprawne

Hala TAURON Arena Kraków jest w pełni przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. Obiekt posiada dwie pochylnie dla niepełnosprawnych: od strony ulicy Lema i od Parku Lotników. Na poziomie A, przed halą główną znajdują się miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Z kolei na poziomie A w hali głównej TAURON Arena Kraków znajduje się 26 miejsc dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz 26 miejsc dla ich opiekunów. Obiekt wyposażony jest także w windy.

Gastronomia na koncercie

W przestrzeni hali TAURON Arena Kraków znajdują się punkty gastronomiczne, oferujące sprzedaż napojów bezalkoholowych, piwa niskoprocentowego, ciepłych oraz zimnych przekąsek. Ponadto będzie czynna restauracja na poziomie B (dla właścicieli biletów do lóż i dla sektorów B).

Dodatkowo w dniu koncertu od godziny 10:00 będzie czynna restauracja dostępna dla wszystkich uczestników tego wydarzenia.

Palenie papierosów na koncercie

Palenie papierosów na terenie koncertu będzie dopuszczalne wyłącznie w wyznaczonych palarniach (przy wejściu nr 2 i nr 4 oraz w pobliżu małej hali). Poza wskazanym obszarem palenie papierosów będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?

Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne

Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz wszelkich aparatów fotograficznych, selfie stick'ów, tabletów, polaroidów, kamerek gopro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

Szatnie

Otwarte będą wszystkie dostępne szatnie na poziomach A (8 szatni) i C (4 szatnie). Osoby posiadające bilety do sektorów B korzystają z szatni na poziomie A, natomiast posiadacze biletów na płytę korzystają z szatni w małej hali.

Bankomaty

Bankomaty znajdujące się w najmniejszej odległości od hali TAURON Arena zlokalizowane są w centrum handlowym M1 (około 800 metrów) oraz centrum handlowym PLAZA (około 500 m).

Gadżety

Podczas koncertu Justina Biebera będą dostępne gadżety artysty. Jedno stoisko będzie ulokowane vis a vis wejścia nr 1, natomiast drugi punkt sprzedażowy będzie znajdował się na płycie koncertowej. Zakupić będzie można m.in.: koszulki, bluzy, spodnie, torby, czapeczki z daszkiem, plakaty oraz smycze.

Dodatkowe ważne informacje

Podczas koncertu będą wykorzystywane efekty specjalne: światła stroboskopowe oraz pirotechnika.

Osoby zachowujące się agresywnie oraz stwarzające zagrożenie dla innych uczestników wydarzenia zostaną wyprowadzone z hali bez możliwości ponownego wejścia na koncert.

Źródło: Materiały promocyjne organizatora.Powiązane