Wianki na Szpitalnej - The story of my LIVE: RMS, Vield, Piotr Figiel w Krakowie

Koncert Wianki na Szpitalnej - The story of my LIVE: RMS, Vield, Piotr Figiel w Krakowie - 25-06-2016

Koncert Wianki na Szpitalnej - The story of my LIVE: RMS, Vield, Piotr Figiel w Krakowie

Piotr Figiel , VIELD , RMS - Raw Modular Shit

25.06.2016 22:00

Kraków(Małopolskie) - Szpitalna 1


Wianki – Święto Muzyki!

Kolejna edycja krakowskiego Święta Muzyki odbędzie się 25 czerwca. Tej nocy zapraszamy do klubu Szpitalna 1 na całą noc live actów granych z całej masy bardziej lub mniej analogowych maszyn i syntezatorów. Spodziewać się możecie brzmień raczej cięższych.

Zagrają: VIELD, RMS, Piotr Figiel

RMS - Raw Modular Shit [Gliwice/Katowice]
Dwuosobowy kolektyw. Duet ten wyróżnia sie przedewszystkim tym, że każdy z ich występów jest jedyny w swoim rodzaju ze względu na improwizowany charakter. W ich brzmieniu dominuje brud, surowość i ciężki bit, ale znajdziemy tam również mroczne drony jak i eksperymentalne dzwięki. Pozycja obowiązkowa dla fanów techno i okolic tego gatunku.
https://soundcloud.com/rawmodularsh-t
https://www.facebook.com/rawmodularshit/?ref=ts&fref=ts

Piotr Figiel [Off Radio Kraków / Biuro Dźwięku Katowice]
Producent muzyczny, live performer, dj, inżynier miksu i masteringu. Aktualnie, nie ukrywając się pod pseudonimem, skupia się na techno, IDM i głębokich brzmieniach house, z naciskiem na granie live actów. Od 2014 członek Biuro Dźwięku Katowice. Redaktor Essentia Electronica w Off Radio Kraków, audycji promującej Krakowską i polską scenę muzyki elektronicznej. Miłośnik kompaktowych syntezatorów i memów o muzyce.
// facebook.com/piotrfigielmusic
// soundcloud.com/dcm
// soundcloud.com/peterfeegle
// soundcloud.com/krakowitz
// www.mixcloud.com/piotrfigiel
// off.radiokrakow.pl/prowadzacy/sylwetka/piotr-figiel/
// piotrfigiel.com

VIELD live [krk / veni vidi techno]
Ten duet to 1/2 kolektywu Veni Vidi Techno i zarazem całkiem osobne stworzenie. Jakub i Tomasz okiełznywać wspólnie analogowe maszyny zaczęli w okolicach września ubiegłego roku a skutkiem tego było jak dotąd kilkanaście występów na żywo na różnych parkietach w całej Polsce (dzieli scenę z takimi artystami jak Tin Man, DJ Skurge, Drvg Cvltvre, Excell, Carl Suspect, Ishome czy Daze) Pod koniec lata planują pierwsze wydawnictwo na czarnej płycie. W swoich występach lubią eksponować mocarne, perkusyjne rytmy przyprawione "wintydżową" nostalgicznością melodii "prosto spod palca" oraz szumnymi i kosmicznymi efektami modularnej syntezy.
https://soundcloud.com/vield
https://www.facebook.com/vield144/?ref=ts&fref=ts

Koncert odbywa się w ramach Wianków - Święta Muzyki organizowanych przez Krakowskie Biuro Festiwalowe.