Cugowscy - Zaklęty Krąg we Włocławku

Bilety na koncert Cugowscy - Zaklęty Krąg we Włocławku - 17-03-2017

Koncert Cugowscy - Zaklęty Krąg we Włocławku

Piotr Cugowski , Wojciech Cugowski , Krzysztof Cugowski

17.03.2017 19:30

Włocławek (Kujawsko-pomorskie) - Hala Mistrzów, ul. Aleja Chopina 8

2326

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
 Formacja CUGOWSCY to najnowszy muzyczny projekt Krzysztofa Cugowskiego, wieloletniego frontmana Budki Suflera i jego synów - Piotra i Wojciecha tworzących zespół Bracia.

Krzysztof Cugowski jako wybitny polski wokalista od 40 lat zachwyca swoim głosem zarówno polską, jak i zagraniczną publiczność, dzięki czemu na stałe wpisał się w historię polskiego rocka. Jego synowie, Piotr i Wojciech Cugowscy, od ponad 15 lat z sukcesami działają pod szyldem Bracia – obecnie jednego z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. Mają na swoim koncie cztery płyty, a ich ostatni album w ubiegłym roku pokrył się platyną.

Przez skrzyżowanie muzycznych dróg ojca i synów powstało energetyczne trio Cugowskich, które na początku 2016 roku rozpoczęło pracę nad pierwszą wspólną płytą z premierowym materiałem. Rodzinny band wsparli m.in. muzycy zespołu Bracia. Album „Zaklęty krąg” swoją premierę miał 30 września 2016 roku. Jest to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najważniejszych płyt ostatniego półrocza!

Obecnie zespół CUGOWSCY startuje z trasą koncertową „Zaklęty krąg”, promującą album. Projekt „Zaklęty krąg” wyróżnia się swoją różnorodnością. Podczas koncertów nie zabraknie hardrockowych riffów, z których słyną Bracia, ani rhythm'n'bluesowych i bluesowych fascynacji nestora tego muzycznego rodu. Dodając do tego szczyptę przebojowości, można śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej wyjątkowych, klimatycznych i pełnych rockowej energii wydarzeń 2017 roku.

Serdecznie zapraszamy na niezapomniane koncerty!


Zapraszamy na koncert Piotr Cugowski, Wojciech Cugowski, Krzysztof Cugowski we Włocławku
Koncert odbędzie się w/na Hala Mistrzów przy ul. Aleja Chopina 8.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów we Włocławku? Zapisz się!


Zaufało nam już 172 588 osób