Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show w Poznaniu

Bilety na koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show w Poznaniu - 04-03-2017

Koncert Muzyki Filmowej - Hans Zimmer Tribute Show w Poznaniu

Polska Orkiestra Radiowa , Anna Lasota , Maciej Sztor , Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej

04.03.2017 16:00

Poznań (Wielkopolskie) - Arena, Wyspiańskiego 33

1573

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
Hans Zimmer Tribute Show w wykonaniu Polskiej Orkiestry Radiowej pod dyrekcją Macieja Sztora

4 marca 2017 roku Polska Orkiestra Radiowa oraz Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora wykonają w Hali Arena w Poznaniu jedne z najbardziej rozpoznawalnych utworów ostatnich lat – motywy znane z takich kinowych hitów jak: „Gladiator", „Incepcja”, „Pearl Harbor” i „Król lew”.

Hans Zimmer to twórca współczesnego brzmienia muzyki filmowej, inicjator trendów i prawdziwy człowiek-orkiestra. To również pierwszy w historii kina kompozytor, który osiągnął status gwiazdy. Na muzykę Hansa Zimmera chodzi się do kina tak, jak na nowe role Leonarda DiCaprio czy Angeliny Jolie. Jego prace ceni również Amerykańska Akademia Filmowa - ubiegłoroczna nominacja do Oscara za muzykę do blockbustera „Interstellar" jest już dziesiątą w karierze Zimmera. Przełomami w jego twórczości były trzy głośne tytuły: „Karmazynowy przypływ”, „Król lew” oraz „Gladiator” - podczas marcowego koncertu będzie można usłyszeć m.in. wspaniałe suity właśnie z tych filmów.

Widowiskową oprawę koncertu zapewni świetlna iluminacja, projekcja na ekranie kinowym fragmentów filmów oraz najsłynniejszych filmowych kadrów.


Zapraszamy na koncert Polska Orkiestra Radiowa, Anna Lasota, Maciej Sztor, Chór Akademicki Politechniki Warszawskiej w Poznaniu
Koncert odbędzie się w/na Arena przy Wyspiańskiego 33.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Poznaniu? Zapisz się!


Zaufało nam już 172 675 osób


Konkursy

TAU w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 4 pojedyncze zaproszenia na koncert TAU, który odbędzie się 11.11.2017 w Poznaniu - U Bazyla.

Poznań

La La Land in Concert w Poznaniu - wygraj zaproszenie!

Do wygrania 1 podwójne zaproszenie na koncert La La Land in Concert, który odbędzie się 16.11.2017 w Poznaniu - Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o. - MTP - Sala Ziemi.

Poznań