Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej w Lublinie

Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej w Lublinie - 13-01-2017

Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej w Lublinie

Warszawska Orkiestra Sentymentalna

13.01.2017 18:00

Lublin (Lubelskie) - Pracownie Kultury Maki, ul. Olchowa 8

196

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
W piątek, 13 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00, w Pracowniach Kultury Maki wystąpi jedyny w swim rodzaju zespół - Warszawska Orkiestra Sentymentalna! Jest to młody skład nawiązujący do polskiej przedwojennej sceny muzycznej, rozsmakowany w dawnych melodiach, wykonujący utwory z repertuaru Adama Astona, Mieczysława Fogga, Wiery Gran i innych gwiazd przedwojennego kina czy teatru.

Zespół powstał z zamiłowania do dawnych melodii. Kontynuuje tradycję rewiowych wykonań utworów tanecznych i sentymentalnych zachowując naturalny i ponadczasowy czar tych piosenek, a jednocześnie dodając im odrobinę współczesnej wrażliwości muzycznej. Publicznie zadebiutowali w maju 2015 roku na festiwalu Nowa Tradycja organizowanym przez Program Drugi Polskiego Radia, na którym zostali wyróżnieni.

Podczas koncertu w Pracowniach Kultury Maki damy również możliwość przeniesienia się na warszawską potańcówkę lat dwudziestych...

Skład zespołu: Gabriela Mościcka (akordeon, śpiew), Lena Nowak (klarnet, klarnet basowy, śpiew), Kazimierz Nitkiewicz (trąbka, flugelhorn, śpiew, shakery), Łukasz Owczynnikow (kontrabas), Piotr Rakowski (wibrafon, ksylorimba, Mateusz Kowalski (tara, baraban, śpiew, gitalele), Krzysztof Baranowski (gitara, mandolina).

Sprzedaż biletów rusza 1 grudnia 2016 r. w kasie DDK „Bronowice", ul. Krańcowa 106 (I piętro).

Ceny biletów:
30 złotych - bilet VIP (pierwsze trzy rzędy, na bilet nie obowiązują zniżki)
25 złotych - bilet normalny (honorujemy zniżki z Kartą Seniora)
15 złotych - bilet ulgowy (dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz studenci za okazaniem legitymacji)

W dniach od 1 do 10 każdego miesiąca, kasa czynna jest w godzinach od 12:00 do 19:00, w pozostałe dni robocze - w godzinach od 12:00 do 15:00.

Bilety można również rezerwować telefonicznie w godzinach pracy kasy, pod numerem telefonu: 81 744 16 38.
UWAGA!: Płatności za bilety zamówione telefonicznie należy dokonać przelewem na konto bankowe DDK "Bronowice" w terminie do 24 godzin od telefonicznej rezerwacji, w przeciwnym wypadku rezerwacja wygasa. W tytule przelewu prosimy podać: nazwę wydarzenia, ilość biletów, oraz miejsca zarezerwowane podczas ustaleń telefonicznych, np: "Koncert Warszawskiej Orkiestry Sentymentalnej, 2 bilety, rząd IV, miejsca 12, 13". Odbiór biletów możliwy będzie w kasie DDK do 12 stycznia oraz godzinę przed koncertem w Pracowniach Kultury Maki po okazaniu potwierdzenia przelewu.


Zapraszamy na koncert Warszawska Orkiestra Sentymentalna w Lublinie
Koncert odbędzie się w/na Pracownie Kultury Maki przy ul. Olchowa 8.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Lublinie? Zapisz się!


Zaufało nam już 172 670 osób