Koncert piosenek Czesława Niemena poświęcony 13 rocznicy śmierci w Szczecinie

Bilety na koncert piosenek Czesława Niemena poświęcony 13 rocznicy śmierci w Szczecinie - 14-01-2017

Koncert piosenek Czesława Niemena poświęcony 13 rocznicy śmierci w Szczecinie

Barbara Włodarczyk , ANDRZEJ SZPAK , JACKPOT , Wojciech Rapa , Małgorzata Jarmoc , Akwarele , Natalia Wiśniewska , Monika Załoga

14.01.2017 18:00

Szczecin(Zachodniopomorskie) - Stara Rzeźnia


Zapowiada się niezwykły, klimatyczny i wyjątkowy wieczór. Usłyszycie Państwo najbardziej znane utwory z repertuaru Czesława Niemena, w innej odsłonie, różnych aranżacjach. Na scenie wystąpi Andrzej Szpak z zespołem.


Impreza składać się będzie z 2. części. Część 1. imprezy to koncert piosenek Czesława Niemena które wykona Andrzej Szpak wraz ze szczecińskim zespołem Akwarele. W repertuarze Niemena wystąpi także duet „Jackpot", finaliści X edycji programu Must Be The Music. Zaśpiewa i zagra na gitarze Wojciech Rapa, członek takich zespołów jak Wawele i Czerwono Czarni. Piosenki Czesława Niemena śpiewać będzie współpracująca z zespołem Czerwono-Czarni Barbara Włodarczyk, Małgorzata Jarmoc i Natalia Wiśniewska. Wystąpi także laureatka ogólnopolskich konkursów, Monika Załoga. Wykonane zostaną  najbardziej znane piosenki z repertuaru Czesława Niemena takie jak Pod Papugami, Sen o Warszawie, Wspomnienie, Płonąca stodoła, Jednego serca, Czy mnie jeszcze pamiętasz, Bema Pamięci Żałobny Rapsod jak również Dziwny jest ten świat.


W części 2. imprezy wyświetlone zostaną 2 filmy biograficzne o Czesławie Niemenie: film dokumentalny „Czesław Niemen" w reżyserii Eugeniusza Szpakowskiego, i drugi 12. minutowy o rodzinie i miejscu w którym urodził się Czesław Niemen. Po projekcji filmu przewidziana jest dyskusja w której udział weźmie reż. Filmu, Eugeniusz Szpakowski. Osobą prowadzącą imprezę będzie Mieczysław Podsiadło.