ILONA SOJDA ,,ŚNIŁ MI SIĘ RAJ” promocja płyty w Kielcach

Bilety na koncert ILONA SOJDA  ,,ŚNIŁ MI SIĘ RAJ” promocja płyty w Kielcach - 19-01-2017

Koncert ILONA SOJDA ,,ŚNIŁ MI SIĘ RAJ” promocja płyty w Kielcach

Ilona Sojda

19.01.2017 19:00

Kielce(Świętokrzyskie) - Kieleckie Centrum Kultury - KCK


Kieleckie Centrum Kultury zaprasza w dniu 19 stycznia 2017 roku o godzinie 19:00 na koncert Ilony Sojdy, pt. ,,Śnił mi się raj”, promujący jej pierwszą w pełni solową płytę.
Artystka, choć znana od lat w kręgu piosenki poetyckiej i mająca na swoim koncie tyleż znakomitych koncertów w całym kraju (w tym telewizyjnych), co i zbiorowych wydawnictw muzycznych, tzw. składanek, albumem, pt. ,,Śnił mi się raj”, de facto debiutuje na rodzimym rynku płytowym. Promocję albumu rozpoczyna od swego rodzinnego miasta, wszak wywodzi się z Kielc, choć od kilkunastu lat mieszka w Krakowie. Dodatkowo koncert promocyjny odbywa się na Małej Scenie KCK, która była i jest do dzisiaj macierzystą sceną artystki.
Niemal wszystkie utwory (dziesięć z jedenastu) napisał dla niej Marek Tercz, który zresztą przed laty był autorem recitalu, pt. ,,Kadish dla Róży”, którym pieśniarka zasłynęła w kraju i który ustalił jej bezsprzeczną renomę.
Ilonie Sojdzie na scenie towarzyszą: Łukasz Kowalski, który dodatkowo był reżyserem dźwięku, podczas nagrań płyty oraz Paweł Piotrkowski- kierownik muzyczny Sceny Autorskiej STUDIO, która przygotowała ten koncert. 
Po koncercie oczywiście będzie istniała możliwość nabycia płyty z autografem Artystki.