CZESŁAW ŚPIEWA w Zabrzu

Bilety na koncert CZESŁAW ŚPIEWA w Zabrzu - 07-10-2017

Koncert CZESŁAW ŚPIEWA w Zabrzu

Czesław Śpiewa

07.10.2017 20:00

Zabrze (Śląskie) - Niezależne Centrum Kultury Wiatrak, ul. Wolności 395

751

Podziel się! Do terminarza Przypomnij mi
ZMIANA TERMINU NA 07/10/2017

Muzyczna armia Czesława Mozila, czyli zespół Czesław Śpiewa. Za jurorem popularnego talent show stoją absolwenci Royal Danish Music Academy i Rhythmic Music Conservatory.

Ich muzyka jest wypadkową nietuzinkowych żartów i biograficznych anegdot każdego z nich. W koncertowym repertuarze Czesław Śpiewa, poza piosenkami z najnowszej płyty, znajdą się także przeboje z poprzednich krążków zespołu, oraz dorobek pierwszego zespołu Czesława Mozila - Tesco Value. Muzycy zabiorą swoich słuchaczy w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków tanga, popu, folku i awangardy, używając przy tym szerokiej gamy instrumentów. Szklane dzwoneczki, rozmaite dęciaki, akordeony i ukulele, to tylko kilka elementów spośród wielu trybików tej muzycznej machiny.

Obecnie zespół kończy prace nad nowym albumem „Księga Emigrantów. Tom II”, który został nagrany wspólnie z orkiestrą barokową Arte Dei Suonatori. Materiał do albumu powstał we współpracy z Arte dei Suonatori, polską orkiestrą barkową o międzynarodowej renomie. Na koncercie pojawią się premierowe piosenki z tekstami Michała Zabłockiego oraz przeboje z poprzednich krążków zespołu. Nie zabraknie również przewrotnej konferansjerki Czesława Mozila, który z powodzeniem łączy bezpretensjonalny stand up z muzycznym rozmachem multiinstrumentalnego koncertu. Premiera płyty „Księga Emigrantów. Tom II” przewidziana jest na marzec 2017.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 


Galerie

Zapraszamy na koncert Czesław Śpiewa w Zabrzu
Koncert odbędzie się w/na Niezależne Centrum Kultury Wiatrak przy ul. Wolności 395.
Darmowy newsletter koncertowy

Szukasz koncertów w Zabrzu? Zapisz się!


Zaufało nam już 172 670 osób