Aktualności

17-07-2017-12:23:02

Ed Sheeran śpiewa w "Grze o tron"Ed Sheeran wystąpił już w pierwszym odcinku siódmego sezonu "Gry o tron" i... zaśpiewał.

Ed Sheeran fot. Warner Music Poland

SPOILER:


Epizod z udziałem muzyka miał premierę w Polsce dziś o 3:00 i pokazany zostanie ponownie wieczorem, o 20:10. Ed Sheeran pochwalił się na Instagramie zdjęciem z planu. Widzimy go m.in. w towarzystwie Maisie Williams, która gra Arya Stark. Wiemy też, że na ekranie Anglik prezentuje swój talent wokalny.

Wcześniej Sheeran ujawnił, że w serialu pojawia się przez około 5 minut i nie ginie w nim.

W przyszłym roku będzie z kolei okazja, by sprawdzić koncertową formę Anglika. Ed Sheeran 11 i 12 sierpnia 2018 roku zaśpiewa na PGE Narodowym w Warszawie.

Najnowszy longplay Eda Sheerana, "÷", ukazał się 3 marca. W ciągu pierwszego dnia, albumu wysłuchało 56,727,861 użytkowników Spotifya, co jest nowym rekordem serwisu.

Poprzednia płyta Sheerana to "x" z 2014 roku. W Polsce uzyskała status diamentowy za sprzedaż ponad 100 tys. egzemplarzy. Promując ten materiał, Ed wystąpił na stołecznym Torwarze. Największe hity Anglika to "The A Team", "Sing", "Thinking Out Loud".

26-latek miał okazję zaprezentować talent aktorski w serialu "Posłaniec gniewu" ("The Bastard Executioner") oraz w filmie "Bridget Jones 3".

Przypomnijmy, że w siódmym sezonie "Gry o tron" do swych ról wracają Peter Dinklage, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Maisie Williams i Sophie Turner. Gościnnie pojawi się popularny angielski wokalista, Ed Sheeran. Ekipa pracowała głównie w Irlandii Północnej, ale również w Hiszpanii i Islandii. Ostatnia, ósma cześć składać będzie się z 6 epizodów.

Podziel się na facebooku!