Aktualności

29-07-2017-19:23:27

Katarzyna Nosowska śpiewa T.Love

Udostępnij! Tweetnij!

Katarzyna Nosowska to kolejna artystka, która przygotowała swoją interpretację utworu T.Love.

Kasia Nosowska fot. Tomasz Milewski

Wokalistka, znana przede wszystkim z grupy Hey, wzięła na warsztat numer "King". W realizacji przeróbki wsparł ją w roli producenta Paweł Krawczyk, a na fortepianie Michał "Fox" Król. Wideo do nagrania można zobaczyć pod tym adresem.

- Nasi kumple z T. Love obchodzą szczególny jubileusz! 35 lat - to niezły wyczyn - napisała artystka na Facebooku. - Od nas - dla Was - T. Cover, a dla Chłopaków, serdeczności i życzenia znakomitych mariaży dźwięków i słów! A Wy, Podawajcie dalej i Czujcie się wspaniale.

Utwór jest częścią akcji T.Cover. Projekt ma na celu pokazać, jak częstochowski zespół odcisnął piętno na polskiej scenie muzycznej. W akcji bierze udział zacne grono artystów z różnych gatunków muzycznych, w tym młodzi hiphopowi twórcy. Wcześniej swoje covery przygotowali Dawid Podsiadło, Fisz i Emade, Ørganek i Miuosh.

T.Love to polska rockowa formacja. W czasie trwającej 35 lat kariery zespół wylansował hity "Chłopaki nie płaczą", "Warszawa", "Wychowanie", "Ajrisz", "Nie, nie, nie", "Stany" czy "King".
Najnowszy longplay bandu zatytułowany po porostu "T.Love" ukazał się w listopadzie 2016 roku.

Hey to jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 roku ich twórczość - znakomite kompozycje opatrzone szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej - szybko zjednały sobie publiczność. Obecnie grupa promuje najnowszy longplay "Błysk", który ukazał się w kwietniu 2016 roku.

Jesienią zespół wyruszy w trasę Fayrant zorganizowaną z okazji 25-lecia.

Udostępnij! Tweetnij!