Aktualności

14-08-2017-13:51:00

Beth Ditto prezentuje klip do 'We Can Run'Beth Ditto zaprezentowała teledysk do singla "We Can Run" promującego jej pierwszy solowym album.

Kadr z teledysku

Reżyserią teledysku zajął się Mark Staubach, który w przeszłości pracował m.in. z Bruno Marsem i zespołem Simple Plan. Efekty współpracy prezentujemy w odtwarzaczu poniżej.

Utwór pochodzi z albumu "Fake Sugar", który Beth będzie promowała występując w Polsce. Koncert odbędzie się już w przyszłym miesiącu w Warszawie. Szczegóły wydarzenia wraz z informacjami o biletach są dostępne pod tym adresem.

Krążek "Fake Sugar" ukazał się w czerwcu tego roku. Do pracy przy krążku wokalistka znana z Gossip zaangażowała Jennifer Decilveo (Andra Day, Ryn Weaver), której doskonale udało się znaleźć balans między punkowymi wpływami Ditto, a jej naturalnym popowym wyczuciem. Muzycznie płyta czerpie z bluesa, popu, rocka i soulu a Beth przyznaje, że napisała na nią pomiędzy 65 a 80 piosenek.

Beth Ditto ma na koncie 6 albumów wydanych z zespołem Gossip, nagrywała z takimi legendami jak Blondie, Cerrone czy DJ Netsky. Artystka jest też prawdziwą ulubienicą świata mody - współpracowała z Jeanem Paulem Gaultierem, była twarzą kampanii Marca Jacobsa, a także wystąpiła w najnowszym filmie Toma Forda "Zwierzęta nocy".

Dyskografię Gossip zamyka longplay "A Joyful Noise" z 2012 roku. Przypomnijmy, że zespół zdobył rozgłos za sprawą przeboju "Standing in the Way of Control".

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Podziel się na facebooku!

TAGI: Beth Ditto