Aktualności

15-08-2017-23:27:00

P!nk lauretką MTV Video Vanguard AwardP!nk dołącza do grona artystów, którzy będą mogli pochwalić się statuetką MTV Video Vanguard Award. Organizatorzy tegorocznej ceremonii rozdania nagród MTV Video Music Awards potwierdzili informacje krążące już od pewnego czasu.

P!nk fot. Deborah Anderson

Piosenkarka, która przygotowuje się do wydania nowej studyjnej płyty odbierze statuetkę 27 sierpnia. Będzie także jedną z artystek, które wystąpią podczas ceremonii.

Na środę, 16 sierpnia, zapowiedziana została premiera teledysku do najnowszego singla P!nk. Piosenka "What About Us" zadebiutowała w miniony czwartek.

Utwór pochodzi z albumu "Beautiful Trauma", który ukaże się 13 października. Będzie to siódma studyjna płyta w dorobku piosenkarki.

Dorobek P!nk wieńczy album "The Truth About Love" z 2012 roku. W 2014 roku artystka wydała płytę "rose ave." projektu You+Me, który współtworzyła z Dallasem Greenem. 

Amerykanka wypuściła też singel "Just Like Fire", który powstał na potrzeby filmu "Alicja po drugiej stronie lustra" ("Alice Through the Looking Glass").

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Podziel się na facebooku!

TAGI: P!nk, Pink