Aktualności

17-08-2017-08:14:08

Lorde intymnie i akustycznie w Nowym JorkuLorde nawiązała współpracę z platformą Vevo i przygotowała kameralną, akustyczną sesję.

Lorde fot. Archiwum artystki

Artystkę podczas setu wspierał współproducent jej nowej płyty, Jack Antonoff (fun., Bleachers), chórki oraz sekcja smyczkowa. Razem zaprezentowali intymne, delikatne interpretacje utworów z albumu "Melodrama". Na żywo Nowozelandka wykonała "Writer in the Dark", "Hard Feelings/Loveless" (a cappella), "Homemade Dynamite", "Supercut", "Sober" i "The Louvre". Sesję z kulowych nowojorskich studiów Electric Lady można znaleźć na kanale Lorde na Vevo.

Lorde pochodzi z Nowej Zelandii i naprawdę nazywa się Ella Marija Lani Yelich-O'Connor. Jej pierwszy długogrający krążek, "Pure Heroine", ukazał się we wrześniu 2013 roku i na całym świecie zdobył 3 miliony nabywców. Jej największe przeboje to nagrodzony dwiema Grammy "Royals", "Tennis Court" i "Yellow Flicker Beat", nagrany na potrzeby ścieżki muzycznej do filmu "Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1". Jej drugi album "Melodrama" miał premierę w czerwcu 2017 roku.

Podziel się na facebooku!

TAGI: Lorde