Aktualności

20-08-2017-23:22:00

Måns Zelmerlöw z nową piosenką dla ofiar ataku terrorystycznego w BarcelonieSzwedzki wokalista Måns Zelmerlöw postanowił wyrazić swoje uczucia związane z niedawnym atakiem terrorystycznym, do którego doszło w Barcelonie. Muzyk udostępnił specjalny utwór.

Okładka singla fot. Warner Music Sweden

Piosenkę "Can I Call You Home" Måns zadedykował ofiarom ataku. Sam utwór powstał już wcześniej, przed tragicznymi wydarzeniami. Autorami kompozycji są Robert Habolin i Gavin Jones.

"Jestem bardzo wstrząśnięty wydarzeniami, które wczoraj miały miejsce w Barcelonie. Jak wielu z Was wie Barcelona jest dla mnie niezwykle wyjątkowym miejscem. Kochałem każdą sekundę mojego życia w tym mieście - ludzi, ich mentalność, miasto, architekturę. To przyjazne miasto. Ciemne moce próbują zabrać to wszystko, ale w Barcelonie też im się nie uda" - napisał Måns. 

Pełną wiadomość można znaleźć na kanale YouTube Warner Music Sweden, bezpośrednio pod utworem.

Ostatni studyjny album Månsa to wydana w 2016 roku płyta "Chameleon". Artysta wróci do Polski jesienią. Wystąpi w Starym Maneżu w Gdańsku i w klubie Kwadrat w Krakowie. Informacje o koncertach są dostępne tutaj. Zaś tutaj można wygrać zaproszenia na gdański koncert.

źródło: Ania/Koncertomania.pl

Podziel się na facebooku!