Aktualności

21-08-2017-01:48:43

Olly Murs, Marcus Mumford i Jamie Dornan rozegrają mecz z Queens Park RangersMuzycy Marcus Mumford i Olly Murs, aktorzy Damian Lewis i Jamie Dornan oraz inne gwiazdy rozegrają mecz z angielskim klubem piłkarskim Queens Park Rangers. Oczywiście, wszystko odbędzie się w szczytnym celu.

Jamie Dornan fot. ABC

Znajdujący się obecnie Championship zespół z Londynu gościć będzie na swym stadionie Loftus Road sporą grupę muzyków - lidera Mumford & Sons, Marcusa Mumforda, Olly'ego Mursa, Jarvisa Cockera z Pulp, Richarda Ashcrofta z The Verve, Jamesa Baya, a także Tinie Tempah czy Wretch 32. Ponadto na murawie pojawią się aktorzy Damian Lewis ("Homeland") i Jamie Dornan ("Pięćdziesiąt twarzy Greya"), były rugbysta Ben Cohen oraz wracający z piłkarskiej emerytury David Seaman, Trevor Sinclair, Andy Sinton, Jody Morris, Ally McCoist i Paul Merson.

Rozgrywkę zaplanowano na 2 września. Dochód ze sprzedaży biletów na mecz zorganizowany pod hasłem Game4Grenfell wspomoże osoby poszkodowane w wyniku pożaru w Grenfell Tower. Sky 1 i Sky Pick będą emitować zmagania Queens Park Rangers i gwiazd.

Podziel się na facebooku!