Aktualności

23-08-2017-11:38:44

Tajemniczy list U2 do fanówZespół U2 od jakiegoś czasu twierdzi, że szykuje nową płytę. Fani niedawno otrzymali od grupy list z prawdopodobnie zapowiedzią pierwszego utworu z "Songs of Experience".

U2 fot. Universal Music Polska

W liście mamy dwie sylwetki zasłaniające większość tekstu. To, co widać to m.in. "Blackout", "it's clear who you are" i "will appear U2.com". Można się domyślać, że "Blackout" to tytuł piosenki. Na koniec wiadomości czytamy, że kapela niebawem coś ogłosi ("U2 will announce... on...").

Całość jest nawiązaniem do "Songs of Innocence and Experience" Williama Blake'a, zbioru poezji, z której U2 zaczerpnęli tytuły płyt "Songs of Innocence" i nadchodzącej "Songs of Experience". Jak prezentuje się tajemniczy list można zobaczyć tutaj.

U2 to dziś jedna z największych rockowych grup. Kwartet sprzedał 170 milionów płyt i może pochwalić się 22 statuetkami Grammy. W 2005 roku zespół został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame.

Ostatni longplay Irlandczyków to "Songs of Innocence" z września 2014 roku. W czerwcu 2016 roku ukazało się koncertowe wydawnictwo zespołu "iNNOCENCE + eXPERIENCE - Live In Paris".

Podziel się na facebooku!

TAGI: U2