Aktualności

31-08-2017-00:19:34

Powstaje scena Live Aid do filmu o Queen

Udostępnij! Tweetnij!

Do sieci trafiło pierwsze zdjęcie z planu kinowej biografii zespołu Queen, "Bohemian Rhapsody".

Queen fot. Universal Music Polska

Gitarzysta rockowej legendy, Brian May, podzielił się fotką ukazującą odtworzoną scenę z wielkiego charytatywnego koncertu Live Aid z 1985. - Live Aid znów istnieje - napisał. - To cud. Zdjęcie znajduje się na Twitterze. Na YouTube z kolei można przypomnieć sobie pamiętny występ z dobroczynnego show.

Przypomnijmy, że Rami Malek ("Mr. Robot") wcieli się we Freddiego Mercury'ego, Gwilym Lee ("Jamestown") pojawi się jako Brian May, Ben Hardy ("X-Men: Apocalypse") jako Roger Taylor a Joe Mazzello ("The Social Network") jako John Deacon.

Za kamerą obrazu stanie specjalista od X-Menów, Bryan Singer ("Podejrzani"). Anthony McCarten napisał najnowszą wersję scenariusza. - Rami ma świetną prezencję i jest bardzo zaangażowany w projekt- mówili jakoś czas temu muzycy Queen. - Już stał się Freddiem, co jest wspaniałe.

Gitarzysta Brian May i perkusista Queen, Roger Taylor oraz Robert De Niro pracują jako producenci wykonawczy. Premiera planowana jest na Boże Narodzenie 2018 roku.

Zasadnicze zdjęcia zaplanowano na połowę września w Londynie.

Queen to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo".


Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z AIDS.

Udostępnij! Tweetnij!

TAGI: Queen